Kas
08
2022
0

Son Maç Raporu – Renegades Wm vs Hurricanes W 35. Maç 2022/23

Hobart Kasırgaları 82 için 2 (Villani 41*) vuruş Melbourne Dönekleri 80 (Strano 4-16) sekiz küçük kapıyla

Renegades, bu sezonki yarışmanın en düşük tam vuruş sırası puanı olan 80 için görevden alındı. Kasırgalar, Blundstone Arena’daki küçük hedeflerine, 10.4 fazlalık alarak 56 top yedekle gitti.

Galibiyet, beşinci sıradaki Hurricane’leri dördüncü sıradaki Perth Scorchers’ın iki puan yakınına getirdi ve ellerinde bir oyun var. Kasırgalar, sekiz takımdan herhangi birinin en iyi net koşu oranına sahip.

Spinner Strano, 17.2’de Dönekleri görevden alırken Kasırgaların bowling çabalarına öncülük etti. Onun çekişmesi, WBBL kariyerini Brisbane Heat spinner Jess Jonassen’in bir önünde 131’e çıkardı.

Strano, “Beni tahrik etmiyor, aslında JJ masanın tepesindeyken benimle daha iyi oturuyor çünkü o benden daha yetenekli” dedi. tilki sporları.

Josie Dooley, sopasının alt kenarıyla topa vurduktan sonra kilo verirken Strano, bir küçük kapı aldığı için biraz şanslı olabileceğini ima etti.

Strano, “Muhtemelen buna gönülsüz bir itiraz, sadece çok kibar bir soruşturma diyebilirsiniz.” Dedi.

Ağır kayıp, Renegades’i Pazar günü yendikleri Sydney Thunder’ın altındaki net koşu oranında son sıraya düşürdü.

Yalnızca Courtney Webb ve Hayley Matthews, Hurricanes’in spinner ve orta hız pillerine karşı herhangi bir direnç sağladı. Kaptan Sophie Molineux, Renegades için çift haneli diğer tek sayıcıydı, ancak yanlış bir şutu yakalamadan oyundan atılması bir çöküşü tetikledi.

Son yedi kaleleri 34’e düştü ve feci bir güç oyunu yaşadılar, 3’e 3 kaybettiler.

Kasırgalar vurduğunda, Molineux iki Güney Afrikalı yıldızını görevden aldı; Coyte, Lizelle Lee ve Mignon du Preez’i kilodan düşmek için geriye doğru kare bacakta tek elle iyi bir yakalama yaptı.

READ  West Indies vs Güney Afrika, 2. Test - Kyle Verreynne Test maçında içgüdülerine karşı çıkmayı öğreniyor uzun oyunu | Kriket

Önceki altı WBBL vuruşundan sadece 56 sayı atan Elyse Villani, 34 top üzerinden 41 yenilmediği sezon rekorunu kırarak forma geri döndü.