Mar
09
2021
0

Son Maç Raporu – South Aust – NSW 16. Maç 2020/21

Bildiri

David Warner, galibiyetsiz Güney Avustralya’ya karşı pozitif bir yarım yüzyıl ile platformu belirledi

Yeni Güney Galler 366 dec (Patterson 102) için 7 ve 298 için 4 (Abbott 83, Henriques 78 *, Warner 69) yendi Güney Avustralya 482 dec (Carey 125) için 8 ve altı wicket ile 178 dec için 6

Moises Henriques ve terfi eden Sean Abbott arasındaki 141 kişilik bir ortaklık, New South Wales’e Adelaide’de etkileyici bir kovalamaca sağladı ve savunan şampiyonları masanın tepesine taşımak için 11 topla 295’i avladılar.

David Warner, Güney Avustralya’nın öğle yemeğinden kısa bir süre önce ilan etmesinden sonra üssü kurmuştu, ancak o ve Kurtis Patterson’un her iki yanından çay düştükten sonra, formda Abbott’ı yükseltme kararı mükemmel tempolu bir ortaklık içinde bir muamele yaptı.

Sonuç, New South Wales’in üçüncü günde çok geride olduğunu ilan etme kararını ödüllendirdi ve böylece Güney Avustralya, koçu Jason Gillespie’nin maçı bitirmek yerine “havucu sarkıtarak” rolünü oynayarak kovalamaca için bir fırsat yarattı. .

Abbott, “Günün çoğunda kesinlikle bir çatlak olmasını istedik ve dükkanı kapatmadık ve kesinlikle kazanmaları gerekiyordu,” dedi. “Bir spor ilanı, Heady için çok iyi [Travis Head] bunu yapmak için.

“Toprakta birkaç gün geçirdikten sonra, oraya gidip birkaç koşu yapmaktan çok mutlu oldum. Mo ile bir araya geldik ve işler yolumuza gitti. Birkaç zor büyü ile karşılaştık, onlara kredi şansı yarattılar ve sopayı yen. “

Nathan Lyon günün ikinci topuyla Jake Weatherald’ın güdükten kurtulması için müthiş bir teslimat yapmıştı ve Güney Avustralya’nın gaza basması zor oldu, Alex Carey’e sınırda bir çağrı olduğu için dışarı çıktığında yardımcı olmadı. TV tekrarı yok. Sonunda 85 tur ekleyerek 22 over için vuruş yaptılar.

READ  Virat Kohli - 'Son zamanlarda biraz yoğunluğumu taklit etmeye çalıştığımı fark ettim'

Yeni Güney Galler, erken dönemlerde dört ve üstü bir çalışma oranını sürdürme konusunda çok az sorun yaşadı. Travis Head, Nick Larkin bir çekmeyi yanlış yaptığında 59’luk bir açılış sancağını kırdı, ancak Warner, skorbordun 61 top elli ile hareketini sürdürmesini sağladı, ancak ondan sonra önemli ölçüde yavaşladı, ancak son 19 turunda 45 teslim aldı ve debutant için kayda değer bir wicket oldu. Joe Medew-Ewen, derin orta ağızlığı seçerken.

Patterson daha sonra Redback’lere biraz umut vermek için çaydan hemen sonra sürüklendi, çünkü puanlama oranını sıkmayı başardılar, ancak Henriques ve Abbott paniğe kapılmadı, sezon için sırasıyla 600 ve 500 tur geçtiler. 28’de can verilen Henriques, Medew-Ewen’de altılık şık bir çatı katı sürüşü ile elli yaşına gitti ve Abbott’ın oyunun ikinci yarım asrında 52 toptan geldi.