Mar
17
2023
0

PVL: Büyümeye rağmen, PLDT’nin yakında yeni sistemi tamamen benimsemesi gerekiyor – Mika Reyes

Mika Reyes ve PLDT Yüksek Hızlı Vurucuları. –PVL FOTOĞRAFI

MANILA, Filipinler — Mika Reyes, Premier Voleybol Ligi’nde ikinci yarı final maçına çıkan PLDT’nin yeni teknik direktör Rald Ricafort altında her açıdan büyüdüğüne inanıyor.

Ancak, Cumartesi günü Philsports Arena’da başlayacak üç maçın en iyisi All-Filipino Konferansı yarı serilerinde intikam peşinde olan Petro Gazz ile karşı karşıya kaldıklarından, yeni sisteme hemen tam olarak uyum sağlamaları gerektiğinde ısrar ediyor.

“Bence [our team has grown] Reyes, 21-25, 25-23, 25-23’te 18 sayı attıktan sonra, Filipince olarak şunları söyledi: Perşembe günü Choco Mucho’ya karşı 25-16 galibiyetle 3. sırayı aldı.

“Hala alışıyoruz. Ve daha fazla zamanımız yok çünkü yarı finalde oynayacağız, bu yüzden mümkün olan en kısa sürede uyum sağlamalıyız” dedi.

Sadece bir günlük hazırlık ile Reyes, Yüksek Hızlı Vurucuların sınırlı zamanlarını en iyi şekilde değerlendireceklerini söyledi ve yine de Meleklere iyi bir dövüş verme sözü verdi.

“Koç bize şunu söyledi [Petro Gazz] bize dönmek istiyor Cumartesi günkü maçımızı toparlamak ve planlamak için günü maksimize etmeliyiz. İyi bir mücadele olacak” dedi.

PLDT teknik direktörü Rald Ricafort, son eleme turu maçında 21-25, 31-29, 25-21, 21-25, 15-13 olmak üzere beş sette mağlup ettikleri eski takımı Petro Gazz’a karşı ustalığını göstermeyi umuyor. 23 Şubat

“Eski takımımızdan ayrılalı sadece birkaç ay olduğu için, sisteme ve oyuncuların eğilimlerine hâlâ aşinayız. Bizim [current] ekip bunu ellerde yaptı, bu yüzden maksimize etmeye çalışacağız [our advantage] Reinforced unvanını kazandıktan bir ay sonra yardımcı antrenör Arnold Laniog ile gemiden atlayan genç PLDT koçu, bu önümüzdeki maçta tekrar, ”dedi.

Ricafort, kanat smaçörleri Mean Mendrez, Mich Morente ve Jovy Prado’nun yanı sıra orta blokçular Reyes ve Dell Palomata, pasör Rhea Dimaculangan ve güçlü Best’ten oluşan franchise ile ilk turnuvasında PLDT’yi ilk PVL Finallerine getirmeye çalışacak. Libero yarışmacısı Kath Arado.

READ  2021 NBA playoff serisi için Bucks vs. Nets tahminleri, tahminler, program ve daha fazlası

“Önceki oyunumuz [against Petro Gazz] güzel maçtı Bunu gözden geçireceğiz ve elemelerdeki başarılı stratejimizi taklit etmeye çalışacağız, ancak geri dönmelerini bekliyoruz” dedi. “Sıkı programa rağmen pas maçlarında iyi oynadılar.”

Petro Gazz, geçen yıl MJ Phillips, Remy Palma, Grethcel Soltones, Aiza Maizo-Pontillas, Jonah Sabete ve Djanel liderliğindeki aynı çekirdeğe güvenen yeni teknik direktör Oliver Almadro yönetiminde üst üste üçüncü All-Filipinler Konferansı Finallerini yapmaya çalışacak. Cheng.


Aboneliğiniz kaydedilemedi. Lütfen tekrar deneyin.


Aboneliğiniz başarılı olmuştur.

Sonrakini Oku

En son haberleri ve bilgileri kaçırmayın.

Abone olmak SORGULAYAN PLUS The Philippine Daily Inquirer ve diğer 70’den fazla başlığa erişim elde etmek, 5 adede kadar gadget paylaşmak, haberleri dinlemek, sabah 4 gibi erkenden indirmek ve sosyal medyada makaleler paylaşmak için. 896 6000’i arayın.

Geri bildirim, şikayet veya sorularınız için, bize Ulaşın.