Haz
19
2021
0

Bryson DeChambeau, Brooks Koepka’yı ABD Açık video bombasıyla değiştirdi

Bryson DeChambeau yine Brooks Koepka’nın şutunu yakaladı.

DeChambeau, Perşembe günü ABD Açık’taki rakibinin kamera menzilindeydi, çünkü Koepka Golf Channel ile bir tur sonrası röportaj için hazırlanıyordu. Kaslı olan geçerken merhaba demeye karar verdi.

Geçen ay PGA Şampiyonasında DeChambeau, Koepka’nın arkasından gezindi ve Koepka ile röportaj yapılırken bir şeyler söyledi. Koepka, DeChambeau’yu görünce gözlerini devirdi. Bu tepki, büyük şampiyonların uzun süren sığırlarını A Sınıfı Prime seviyesine getirdi.

DAHA FAZLA: Neden Koepka ve DeChambeau ABD Açık’ın ilk iki turunda eşleşmiyor?

Anma Turnuvası’ndaki seyirciler, serpintilerin bir parçası olarak, tişört üzerinde DeChambeau’ya “Hey, Brooksie” diye bağırdılar. Taraftarlar kısa süre sonra sahadan çıkarıldı. Golfweek’e göre, DeChambeau bunda bir rolü olduğunu reddetti.

Koepka, DeChambeau’nun oyun ortağı Packers oyun kurucusu Aaron Rodgers’tan özür dilediği için, çatışma “The Match”in bu yılki versiyonunun tanıtımına bile sıçradı.

ABD OPEN: Canlı skor tablosu

Koepka, Perşembe günü 69 yaş altı 2 ile DeChambeau’nun Torrey Pines’ Güney Sahasında 2 üzeri 73 ile baş başa mücadelesinin 1. Turunu kazandı. DeChambeau, gecenin karanlığında sürüş alanıyla ilgili cevaplar bulmaya çalıştı (sesi bekleyin).

DeChambeau’nun toparlandıktan sonra dinlenmek için fazla zamanı olmadı. Cuma günü saat 10:29 ET’de çıktı. Koepka’nın ET ile 16:14’te başlaması planlanıyor.