Ağu
02
2021
0

Habs Fan Forumu: Çizgiler ve Eşleşmeler İlk Düşünceler | VİDEO

MONTREAL, QC – Montreal Canadiens ilminde birkaç cümle, “‘den daha fazla duygu uyandırır veya daha fazla anıyı canlandırır.Forum“. Sporting News tarafından bir zamanlar “hokey tarihinin en katlı binası” olarak adlandırılan arena, 1924-1996 yılları arasında yaklaşık 18.000 Habs taraftarına ev sahipliği yaptı.

Bugün Cabot Meydanı’ndaki bu ikonik yapı, Stanley Kupası’nı kazanma heyecanı arasında artık paten, sopa, disk ve tezahürat sesleriyle yankılanmıyor. Ancak Habs hayranları seslerini duyurmaya devam etmenin yeni yollarını buldular.

Bunu akılda tutarak, Rocket Sports Media size yeni bir video sütunu sunmaktan gurur duyar. Habs Hayran Forumu. Haftalık video dizisine katkıda bulunan Ben Dankiw ev sahipliği yapıyor. Her hafta Hab’ların iniş çıkışlarını bir hayranın bakış açısıyla özetlemek için sizi bir yolculuğa çıkaracak. Bu yüzden kemerlerinizi bağlayın, bu her zaman vahşi bir yolculuktur!

Bu hafta:

Bu haftaki bölümde Ben, Habs dizisinin açılış gecesinde nasıl görünebileceğine dair ilk maketini hazırlamak için kalem kağıda döküyor! Habs’ın sezon sonu bitmeden önce yapması gereken daha çok hamle var, bu da kadroya bu erken bakışı değiştirebilir, ancak Ben’e göre Hab’lar kanat oyuncuları için çılgınca bir derinliğe sahip ve hala savunmada bir yükseltme yapmaları gerekiyor.

Ayrıca Hab’ların çok derin bir ilk dokuz ileri çizgiyi yuvarlama, kombinasyon seçimini bozma ve onlara biraz kimlik verme fırsatına sahip olduğuna inanıyor.

Gelecek sezonun Habs kadrosunun yapısı hakkında daha fazla analiz için Canadiens Connection podcast’inin bu haftaki bölümüne göz atın! Rick ve Joseph, bazı olası hat kombinasyonlarını parçalıyor ve her birinin derinlemesine analizini sunuyor. Ben’in düşünceleri Rocket Sports ekibinin geri kalanıyla örtüşüyor mu? Öğrenmek için dinlemelisin!
Aşağıdaki videonun tamamını izleyin, ardından All Habs Hockey Magazine’e abone olmayı unutmayın. Youtube kanalı, fazla!

Daha Fazla Kanadalı İçeriği: