Mar
14
2021
0

Sezon Ortası Ayarlamaları | Canadiens Connection ep 127


Jesperi Kotkaniemi (Getty Images aracılığıyla Francois Lacasse / NHLI’nin fotoğrafı)

ROKET SPOR MEDYA | MONTREAL, QC. – Hoşgeldiniz Canadiens Bağlantısı üzerinden Roket Sporları Radyosu. Bu ilgi çekici podcast All Habs Hockey Magazine Habs hayranlarını, bildikleri ve güvendikleri fişli bir kaynaktan sevdikleri takımla buluşturuyor.

Bu Haftanın Şovu

1. Segment: İncelenen Hafta, Habs Haberleri, Lig Haberleri

  • Rick ve Joe, Montreal Canadiens için oynanan oyun haftasını kısaca özetliyor. AllHabs.net’teki her oyun için kapsamlı oyun sonrası incelemelere göz atın.
  • Brendan Gallagher, haftalık sütununda Joe tarafından haftanın 1. yıldızını seçti.
  • Kadro haberleri – Ben Chiarot’un sağ bileğinde bir kırık oluştu ve önümüzdeki günlerde yeniden değerlendirilecek. 11 Mart, Montreal Forumu’nun kapanışının 25. yıldönümünü kutladı.
  • Habs umut raporu – Cole Caufield, Yılın Büyük On Oyuncusu’na aday gösterildi. Roket, Toronto Marlies’e karşı Cuma günü eylemde. Dinlediğinizden ve abone olduğunuzdan emin olun. Basın Bölgesi – Montreal.
  • Kanadalıların eski kalecilik teknik direktörü Stephane Waite, bazı ek bilgiler paylaşarak medya turuna devam etti. Shea Weber, Carey Price’ın neden daha başarılı olduğuna dair düşüncelerini veriyor.
  • Geçici baş antrenör Dominique Ducharme, bu hafta Tyler Toffoli, Jesperi Kotkaniemi ve Brendan Gallagher’ın birlikte sıraya girmesiyle yeni bir ikinci satır açıkladı.
  • NHL Komiseri Gary Bettman, 2021-2022 için zamanında başlayacak “tamamen normal” bir sezon bekliyor. Ayrıca taraftarların playofflara daha fazla sayıda geri dönmesini bekliyor. Klasmanlar gelecek sezon için standart sıralamaya geri dönecek. NHL, ESPN ile yedi yıllık bir yayın ve yayın anlaşması imzaladı.
  • NHL, 2019-2020 sezonunu 12 Mart 2020’de duraklattı. Bir yıl sonra geriye dönüp bakıyoruz.
READ  İleri Yeteneği Yükseltme | Kanadalılar Bağlantı ep 193

Segment 2: Özel Takımlar ve Uzatma Konuşalım!

  • Canadiens yardımcı antrenörü Alex Burrows ilk medya kullanılabilirliğini bu hafta yaptı. Geçen hafta Hokey Podcast ağından Isha ve Dylan ile Alex Burrows hakkında konuştuk, bu hafta Burrows’un Kanadalıların yardımcı koçu olacağını ve Shea Weber’in Kanadalıların gücü üzerindeki önemine dair bazı fikirlerin tartışıldığını duyduk. Oyna.
  • Kanadalıların uzatmada nesi var? Habs artık fazla mesai ve çatışmada 0-7 arasında. Geçen hafta Jeff Petry’den Kanadalıların üçe üçe uzatmalarındaki savunma bölgesi kapsamını duyduk, bu hafta savunma oyuncusu OT’deki topa sahip olma planından bahsetti.

3. Segment: Söz Verin

Rocket Sports Radio’da Canadiens Bağlantısı

Canadiens Bağlantısı Joe Whalen tarafından barındırılmaktadır (@Hayalhanemersin) ve Rick Stephens (@Haberseyret) Chris G.’nin katkılarıyla. Yetkili gazetecilerden oluşan bu yetenekli ekip, değerli görüşlerini paylaşmak için bir araya geliyor.

Canadiens Bağlantısı hayranlar, gazeteciler, oyuncular, antrenörler ve yönetim arasında en sevdikleri oyunu bilgilendirici, düşündürücü ve eğlenceli bir şekilde kapsamlı bir şekilde tartışmak için kurulan bir bağlantıdır.

Canadiens Bağlantısını Alın!

@Habsconnection adresini takip ettiğinizden emin olun. Twitter, Facebook, Instagram

Aramak “Canadiens BağlantısıRocket Sports Radio’dan favori podcast uygulamanızda ve abone ol! Aşağıdakiler dahil uygulamalarda her bölümü de dinleyebilirsiniz:

Ve podcast’e 5 yıldız derecelendirmesi vermekten çekinmeyin!

Havada

Aşağıdaki oynatıcıda dinleyin 13 Mart Cumartesi öğleden sonra 3: 00’ten itibaren. ET. veya istek üzerine HER ZAMAN.

READ  Ylonen, Hoffman Yol Gösteriyor | ÖZET: MTL @ PHI

Önümüzdeki haftanın bölümü 20 Mart Cumartesi günü saat 15: 00’te yayınlanacak. ET. (13:30 NT.) Bir bölümü kaçırdınız mı? Her bölümünü bulabilirsin Canadiens Bağlantısı İŞTE.

Dinleyin ve Buradan Abone Olun