Haz
04
2021
0

Son Maç Raporu – Somerset – Hampshire Group 2 2021

Bildiri

Keeper’ın yenilmez 91’i, Somerset’in erken grevinden sonra Hampshire yanıtını tetikledi

Hampshire 7 (McManus 91*, Kuzeydoğu 67) parkuru için 285 Somerset 360 x 75 koşu

Somerset’in en ünlü ve sesli hayranı olan Tractor Driver, Gimblett Hill’deki geleneksel damgalama alanından geçici olarak kovulduğu Kovid pandemisinin yoksunlukları. Bu yüzden, Somerset’in ikinci yeni topla küçük kapılar göndermesi için ağlayan çığlığı, Ondaatje Alkolsüz Stand’ın arkasındaki olası olmayan bir noktadan geldi; burada, muhtemelen ‘Büyük T’, tişörtünün onu tanımladığı gibi, özellikle dikkatli davrandı. sakinlerine nefes al.

Traktörün yakarışı uzun sürmedi, Somerset teslim olduğu için değil -cevaplarının toplamı bir küçük kapıydı- ama belki de muhteşem bir yaz akşamı olduğu için ya da belki de Lewis McManus onu Somerset saldırısı kadar yıprattığı için.

İlçe kriketinin en romantik ve empatik yazarlarından biri olan David Foot, geçen hafta Bristol’deki evinde 92 yaşında öldü ve West Country’deki tüm yakınlığına rağmen, McManus’un vuruş vuruşlarının ustaca niteliklerine hayran olurdu.

Marchant de Lange’in kısa perdeli erken bir incelemesinden sağ çıktıktan sonra, bu, dikkatli sürüşler etrafında inşa edilmiş ve ara sıra bir ters süpürme ile canlandırılan kurnazca bir araya getirilmiş bir olaydı. 160 topun 91’inde yenilmedi, Hampshire 75’i 285’te 7 geride ve Somerset Cumartesi günü avantajı elde etmek için erken küçük kapılar için umutsuz.