May
11
2021
0

Son Maç Raporu – Glamorgan vs Lancashire Group 3 2021

Bildiri

David Lloyd yarım asırdır Glamorgan’a Lancashire’da yağmurdan etkilenen günde yardım ediyor

Glamorgan 117 için 3 (Lloyd 78) vs Lancashire

Aralıksız turlar, altı aylık bir dönemi neredeyse dolduran bir ilçe sezonu ve dönmeye devam eden bir T20 koşu bandı çağında, dünyanın en iyi oyuncuları artan düzenlilikle karşı karşıya.

Jofra Archer’ın David Warner üzerindeki hakimiyeti, bir Ashes serisinden sınırlı bir seriye ve bir IPL sezonuna taşındı; Jos Buttler, geçtiğimiz hafta Raşit Han’a karşı bire bir rekorunu televizyonda gördükten sonra saldırgan içgüdülerini yumuşattı. ve Cheteshwar Pujara, Avustralya yazında tek bir Test serisinde Pat Cummins’ten 255 topla karşılaştı. T20 franchise’larındaki takım arkadaşları bile birbirleriyle yüzleşmeye alışıyor: Kyle Jamieson, kısa bir süre önce Virat Kohli’nin, Dünya Test Şampiyonası finali için kostümlü prova isteme ihtimaline karşı, Royal Challengers Bangalore ağlarında kendisine karşı vuruş yapmaya gönüllü olduğunu açıkladı.

Ancak Manchester’da yağmurlu bir gün yaklaşırken, Glamorgan’ın en iyi vuruşu ile Lancashire’ın kendi disiplinlerinde dünyanın en iyilerinden ikisi olan en iyi atıcısı arasındaki savaş, tüm formatlarda boş bir sayfa oldu. James Anderson’dan Marnus Labuschagne’ye: 0 koşu, 0 top, 0 ihraç.

Sebepler çok yönlüdür. Labuschagne, 2019 Ashes’ın ikinci Testi’nde sarsıntı yerine sopaya çıktığında, Anderson, dizinin ilk sabahında baldırına ping attıktan sonra yaz için bitmişti. Hiçbiri denizaşırı bir T20 liginde oynamadı; Labuschagne, Ashes ısınmasında turne İngiltere takımına karşı hiç oynamadı; Anderson, 2015 Dünya Kupası’ndan beri İngiltere’nin beyaz top kurulumuna dahil olmadı.

Öğeler, onları Emirates Old Trafford’da birkaç saat daha ayrı tutmak için komplo kurdu. Bir dolu fırtınası başlangıcı 25 dakika geciktirdi ve Lancashire günün ilk atılımını gerçekleştirdiğinde, Saqib Mahmood, Labuschagne’ı 3. sıraya getirmek için Joe Cooke’nin kütüklerini yeniden düzenledi, Anderson zaten kendi olduğu yerde altıdan fazla büyü yapmıştı. sezonun ilk gezisi.

READ  Yeni Zelanda - Avustralya arasındaki konuşma noktaları

Ancak ana etkinlik öğle yemeğinden sonra üç topa ulaştı. Anderson, Brian Statham End’den üç kayma bekleyerek geldi ve hemen Labuschagne’nin kapalı kütlesinin dışındaki kanalı araştırmaya başladı. İlk top geriye doğru noktaya doğru fırlatıldı, ikincisi tek başına kaldı, üçüncü top sıkıca bloke edildi ve dördüncü, uzunluğu yanlış değerlendirdiği için vurucuya arka uyluğa vurdu.

Öğleden sonra üçüncü maçın başında Anderson’un karşılaştığı beşinci Labuschagne topu da son maçıydı. Kütüklerini örtmek için ileri geri gitti ve Anderson’un kusursuz dördüncü güdük çizgisiyle, dikiş yerinden bir ipucu uzakta olacak şekilde bir vuruş yapmak zorunda kaldı. Labuschagne, kayma kordonunun kutlamalarına rağmen masum oynadı, ancak Michael Gough’un parmağı tereddüt etmeden yukarı kalktı. Anderson’dan Labuschagne’ye: 0 koşu, 5 top, 1 oyundan çıkarma.