Tem
24
2022
0

Son Maç Raporu – Batı Hint Adaları – Hindistan 2. ODI 2022

Atmak Batı Hint Adaları vs vurmayı seçti Hindistan

West Indies, birçok maçta ikinci kez kura atışını kazandı, ancak iki gün önce bowling oynamayı seçtikten sonra ikinci ODI’de ilk vuruşu yapmayı seçti. Kaptanları Nicholas Pooran, sahanın ilk ODI ile aynı göründüğünü ve Cuma günü her iki takım da 300’ü geçtikten sonra tekrar sayı için iyi olmasını beklediğini söyledi.

Ev sahibi takım, ilk ODI sırasında baş parmağı kırılan sol kol topacı Gudakesh Motie’yi, XI’lerindeki tek değişiklikle bacak tokmağı Hayden Walsh Jr ile değiştirdi.

Pooran’ın mevkidaşı Shikhar Dhawan, kura atışını kazansaydı kendisinin de ilk vuruşunu yapacağını söyledi. Hindistan, Prasidh Krishna’nın yerine sahaya çıkan hızlı bowling oyuncusu Avesh Khan’a ODI ilk çıkışını verdi, çünkü ziyaretçiler de kadrolarında tek başına bir değişiklik yaptı.

West Indies, üç maçlık seride 1-0 geride kaldıkları için kazanılması gereken bir maçta 100. ODI’sini oynayan açılış oyuncusu Shai Hope’a sahip olacak. Hindistan, Cuma günü İspanya Limanı’ndaki sıkı bir yarışmada ilk ODI’yi kazandı ve ev sahibi sadece üç koşuyla yetersiz kaldı.

Batı Hint Adaları: 1 Shai Hope (hafta), 2 Kyle Mayers, 3 Shamarh Brooks, 4 Brandon King, 5 Nicholas Pooran (kaptan), 6 Rovman Powell, 7 Akeal Hosein, 8 Romario Shepherd, 9 Alzarri Joseph, 10 Jayden Seales, 11 Hayden Walsh Jr.

Hindistan: 1 Shikhar Dhawan (kaptan), 2 Shubman Gill, 3 Shreyas Iyer, 4 Suryakumar Yadav, 5 Sanju Samson (hafta), 6 Deepak Hooda, 7 Axar Patel, 8 Shardul Thakur, 9 Mohammed Siraj, 10 Yuzvendra Chahal, 11 Avesh Khan .