May
05
2021
0

Retiring Strycova: Hell of a Chick için Barty

Zirvede hayatın yalnız olduğunu iddia edenler muhtemelen hiç takılmamışlardır. Barbora Strycova.

Hamile olan eski çiftler dünyası 1 No’lu Strycova, dün profesyonel turdan resmi emekli olacağını açıkladı.

Daha: Barbora Strycova Emekli Olduğunu Açıkladı

Bugün dünyanın 1 numarası Ashleigh Barty Sert ve saygın bir rakip olarak Strycova’yı ve soyunma odasındaki parlak ve kabarcıklı varlığı olarak saygılarımızı sundu.

Barty, Strycova için “Cehennem gibi bir civciv” dedi. “Cidden, hamile olduğunu duyurduğunu görünce gülümsedi. Onun için inanılmaz yeni bir bölüm olduğunu düşünüyorum.

“Cehennem gibi biri, her zaman parlak, neşeli biri, sahada kalbini koluna taktı ama muhtemelen soyunma odasındaki en saygın kişilerden biriydi.”

Nitekim, 2017’de kariyer rekorları kıran tekler sıralamasında 16. sırada yer alan ve 2019 Wimbledon tekler yarı finaline ulaşan (haftalar önce Birmingham yarı finalinde Barty’ye boyun eğdikten sonra) Strycova, tüm disiplinlerde ustaydı.

Strycova, 5’5 “ayakta olmasına rağmen, tıpkı Barty gibi servis ve voleybol oynayabilir ve tüm kortlarda tenis oynayabilir. Hsieh Su-Wei ile 2019 Wimbledon’u kazanmak da dahil olmak üzere 31 çift şampiyonluğun sahibi olan Strycova, saygın, cesur bir savaşçıydı , Dedi Barty.

“Gerçekten bütününü ortaya koy, kendini orada hiçbir şey bırakmadığını bildiğin bir şekilde sahaya koy, ama aynı zamanda gözlerinin içine bakacak, elini sıkacak,” Aferin “veya” Çok iyi “diyecek,” Barty dedim. “Bence kariyerinin büyük bir kısmı, her zaman savaşta olmasıydı, tekler, çiftler, karışık, adını siz koyun.

“Kariyerinde çok şey başardı. Olağanüstü bir kariyeri vardı ve kesinlikle soyunma odasında görmediğim için üzüleceğim biri, ancak onun ve bir sonraki bölümünün anne olması için gerçekten çok heyecanlı. Bunda mükemmel olacak, Eminim.”

Fotoğraf kredisi: Steve Pisano / Wikimedia Commons

READ  Daha İyi Bir Seviye Bulmaya Odaklandı