May
09
2021
0

IPL 2021 – KKR’nin Prasidh Krishna testleri Covid-19 için pozitif

Haberler

KKR kampından pozitif test eden dördüncü oyuncu

Hindistan ve Kolkata Knight Riders hızlı bowling oyuncusu Prasidh Krishna, Covid-19 için pozitif test yaptı. Krishna, Knight Riders kampından Varun Chakravarthy, Sandeep Warrier ve Tim Seifert’ten sonra pozitif test yapan dördüncü oyuncu oldu.

Krishna’nın Bengaluru’daki evine dönmeden önce, Şövalye Binicilerinin ikinci ayağı oynadığı Ahmedabad’daki IPL balonundan çıkmadan önce tüm testleri temizlediği anlaşılıyor. ESPNcricinfo, Krishna’nın 5 Mayıs’ta Ahmedabad’dan Bengaluru’ya ticari bir havayolu ile business class uçtuğunu ve tedirginlik hissinin ardından 6 Mayıs’ta bir test yaptırdığını anlıyor. Krishna’nın pozitif çıktığı Bengaluru’daydı, ancak hafif bir vaka olduğuna inanılıyor.

Cuma günü BCCI, Krishna’yı İngiltere’deki Dünya Test Şampiyonası finali ve Test serisi için dört standby arasında seçmişti.

25 yaşındaki Krishna, Hindistan’a bu yılın başlarında ODI serisinde Pune’da İngiltere’ye karşı oynadı ve üç maçta altı kaleyi seçti.

Chakravarthy ve Warrier, balonda Covid-19 için pozitif çıkan ilk iki oyuncuydu, sadece Knight Riders kampında değil, süresiz olarak ertelenen 2021 IPL’de de. Daha sonra Sunrisers Hyderabad’dan Wriddhiman Saha ve Delhi Capitals’den Amit Mishra’nın da oyuncular arasında pozitif testler yaptığı ortaya çıktı.

NZC Cumartesi günü, Seifert’in de pozitif testler yaptığını ve Yeni Zelanda’ya geri dönmeden önce Hindistan’da kalacağını duyurdu.

Krishna, 2021 IPL’de Şövalye Binicileri için yedi maç oynadı ve 9.16’lık bir ekonomi oranıyla sekiz kaleci aldı.

Krishna, 2 Haziran’da İngiltere’ye gitmesi beklenen Hint tarafı ile bir balonun içinde olmak için zamanında iyileşmeyi umacaktır. Krishna, Abhimanyu Easwaran, Avesh Khan ve Arzan Nagwaswalla, seçmenler tarafından şu şekilde isimlendirilen dört yedek oyuncu arasındaydı. Birleşik Krallık’ta Haziran’dan Eylül’e kadar kalacak olan genişletilmiş kadronun bir parçası.

Nagraj Gollapudi, ESPNcricinfo’nun haber editörüdür

READ  Son Maç Raporu - İrlanda - İngiltere 20. Maç, Grup 1 2022/23