Mar
12
2023
0

Allen Yakın Tutuyor | ÖZET: NJD @ MTL

Kanadalılar Dizilişi


İleri hatlar

Harvey-Pinard – Nick Suzuki – Jesse Ylonen

Mike Hoffman – Jonathan Drouin – Josh Anderson

Rem Pitlick – Chris Tierney – Denis Gurianov

Michael Pezzetta – Alex Belzile – Anthony Richard


Savunma eşleşmeleri

Mike Matheson – Johnathan Kovacevic

Kaiden Guhle – David Savard

Joel Edmundson – Chris Wideman


Kaleciler

Jake Allen – Sam Montembeault


çizikler

hiçbiri


yaralanmalar

Carey Price (diz), Paul Byron (kalça), Sean Monahan (alt vücut), Brendan Gallagher (alt vücut), Jake Evans (alt vücut), Juraj Slafkovsky (alt vücut), Cole Caufield (omuz), Arber Xhekaj (üst vücut), Kirby Dach (alt vücut), Joel Armia (hastalık), Justin Barron (üst vücut), Christian Dvorak (alt vücut), Jordan Harris (alt vücut)

Oyun Raporu

Canadiens taraftarlarını bu gece konuk takıma gıpta ile baktığı için suçlayamazdınız. Devils, geçen sezon ve birkaç sezondur sıralamaların alt bölgelerindeydi, ancak şu anda ligin en iyi üçüncü takımı olarak ortaya çıktı.

New Jersey taslak yoluyla inşa edildi. Bir değil, birkaç taslak. Ve Jack Hughes, Nico Hischier ve Dawson Mercer gibi yüksek vasıflı oyuncularla övünüyorlar ve daha fazlası da yolda. Devils hızlı, agresif ve kendinden emin oynuyor.

Çetele Kanadalıların gururunu okşadı ve bu, Şubat ayındaki güçlü oyunu Mart’a kadar devam eden Jake Allen sayesinde oldu. Devils’in topa sahip olma oyunu zaman zaman Habs için çok fazlaydı. Eşit güçte New Jersey, sanki güç oyunundaymış gibi diski yönetti.

Özel takımlardan bahsetmişken, bu oyunda bulunacak hiçbir şey yoktu. Hakemler bu müsabakada takımların oynamasına izin verdi ve penaltı kararı vermedi.

READ  Jets @ Canadiens: Unsung Heroes | HABS ÖZETİ

Ev sahibi takım, Devils’in amansız ön kontrolüyle başa çıkmakta zorlandı. Hab’lar kendi çıkarları için pek çok ciro yaptı.

Allen’ın yanı sıra Johnathan Kovacevic ve Habs üst çizgisi bu gece öne çıktı.

Kanadalılar şimdi üst üste altı maç kaybetti.

Bir sonraki

Kanadalılar, Pazartesi gecesi Bell Center’da Colorado Avalanche’a ev sahipliği yapacak.

Artı

▲ Jake Allen, Johnathan Kovacevic, Nick Suzuki, Jesse Ylonen, Rafael Harvey-Pinard

Eksi

▼ David Savard, Mike Matheson, Jonathan Drouin, Michael Pezzetta, Alex Belzile, Anthony Richard, Mike Hoffman, Chris Wideman, Josh Anderson, Rem Pitlick

Oyun Önizlemesi

Oyun ön izlemesine buradan göz atın: