Ağu
08
2023
0

Son Maç Raporu – Leics – Notts Grup A 2023

nottinghamshire 6 için 206 (James 82, Hull 4-43) yendi Leicestershire 9 için 214 (Mulder 84*, Loten 3-26, Hutton 3-42) DLS yöntemiyle dört kaleyle

Leicestershire’ın fasulye direği genç sol kolu Josh Hull, kıdemli kariyerinin ilk dört kaleli çekişini yakaladı, ancak bu yılki Metro Bank Bir Günlük Kupası’nda Nottinghamshire Outlaws’ın galip geldiği Foxes için ilk yenilgiyi engellemeye yetmedi. Grace Road’da dört küçük kapı.

Yağmurun ardından 206’lık revize edilmiş bir hedefi kovalamak, yarışmayı taraf başına 44 fazlaya düşürdükten sonra, Lyndon James’in 82 ile en yüksek skoru almasının ardından, Matt Montgomery’nin 35’i ve kaleci Dane Schadendorf’un güçlü 29’u tarafından desteklenen ziyaretçiler çizgiyi yedeklenecek 12 topla geçti. dışarı. Hull, dokuz over’ından 43’e 4 ile bitirdi.

Daha önce, Wiaan Mulder’ın yenilmemiş 84’ü, yarışmada şimdiye kadarki pek çok maçta üçüncü yarım asrı, Foxes’ın iyileşmesine 6’da 78’den 9’da 214’e öncülük etti. ve Brett Hutton (42’ye 3) günü kısaltmakla tehdit etmişti.

Açılış Grubu A maçlarını bu kadar kesin bir şekilde kazandıktan sonra Leicestershire, Essex’i geçen hafta Chelmsford’da 69 puanla oyundan atarak dikiş ataklarına kaldıkları yerden devam eden East Midlands komşularına karşı gidişatı çok daha zor buldu.

Tilkiler, dokuzuncu turda beş fazladan sonra 27’den kayıpsız 41’e kaydı, Rishi Patel, Sol Budinger’ı kütüğün dışında bir top atmaya çeken Hutton’ı korumak için parçaladı. Loten daha sonra ilk teslimatıyla kaptan Lewis Hill’in kökünü söktü.

Geçen sezon burada 26’da 7 sayı atan Hutton, sopayla ön tampon arasına sıkışan bir topla üçüncü bir kaleyi alarak Colin Ackermann’ın ayağını daha önce kıstırdı ve Foxes’ı 52’de 4’te bıraktı.

READ  Son Maç Raporu - Bangladeş - Yeni Zelanda 2.ODI 2020/21

Bulutlu bir gökyüzü altında bowling oynayanlar için açıkça bir miktar yardım olmasına rağmen, Peter Handscomb üç erken sınırla yerleşti ve şimdiden yarışmada olan adına iki yarım asırlık bir yeniden inşa işine liderlik edecek forma baktı. Yine de tam yağmur yağmaya başladığında, Dane Paterson bir Mulder sürücüsünü kütüklere doğru saptırdığında, Avustralyalı forvetsiz tarafta tükendi.

Bunu iki kısa duraklama izledi; aralarında, Tilkiler The Oval’de Surrey’i yenmek için rekor bir koşu kovalamacasında 62 toptan 89’unu parçalayan Louis Kimber, altı toplu bir ördek için can verdi ve ayak hareketlerinin eksikliğini ödedi. Loten’den önce bacaktı.

Bunun yerine dövüş Mulder tarafından yönetildi ve Tom Scriven’ın 25’inin yedinci kaleye 62 eklemeye yardımcı olduğu daha düşük bir düzenin yardımıyla Roman Walker, Chris Wright ve Hull, Mulder’ın bazı cezalandırıcı darbeler indirip ipi temizlemesine yetecek kadar uzun süre ortalıkta kaldı. Calvin Harrison, Hutton ve Liam Patterson-White dışında, Walker’a da altı gol yedi.

Loten’in üçüncü kalesi, Scriven onu orta noktaya kadar havaya kaldırdığında geldi, Walker, Harrison’ın bacak tokatına saldırmaya çalışırken uzun süre yakalandı ve Paterson, Wright’ı Haseeb Hameed tarafından ekstra siperde yakaladı.

Dört buçuk üstten biraz fazla gol atması gereken Outlaws, açıcı Ben Slater’ı ikinci sırada bir iç kenardan atıldığında kaybetti, ancak Hull’un tanıtılmasıyla 12’den sonra rahatça 60’a yerleştirildi. onlara çifte yenilgi yaşattı.

6 fit 7 inçlik sol kolcu, hala sadece 18, solak Ben Martindale’i sopayla ped arasında yuvarlamak için bir açı yaptı ve James ile 51 kişilik ikinci bir küçük kapı standını bitirdi. İki fazladan sonra, sağ elini kullanan Hameed’i tam uzunlukta bir atışla oyundan attı, Outlaws kaptanı çizgi boyunca oynarken top orta kütüğün içine fırladı.

READ  Rachael Heyhoe Flint Kupası 2021

O noktaya kadar kendinden emin görünen James, 60 toptan yedi-dört yarım asrı tamamladı ancak 51’e düştü – Mulder, Bennett End’de atıcı Hull’dan görevi devralırken Handscomb’u bacak tarafında tutma şansı. Birkaç top daha önce, Montgomery ofsayt tarafında Handscomb’un ulaşamayacağı bir mesafeden uzaklaştığında şanssızdı.

Şaşırmayan James, Mulder’ın yanında iki kez bacak tarafında sınırı buldu ve Nottinghamshire’dan 18 üstten 90’a ihtiyaç duyarak ayrıldı; Wright’ta yakalandı ve arkasında yakalandı, wicket’ını bir şekilde uzağa fırlattı, daha çok Montgomery, Hull’dan fazladan bir sekme ile çözüldüğünde ve Handscomb tarafından rahatça alındığında.

Ama sonra arka arkaya altılar, biri yeni adam Schadendorf tarafından Mulder’ın üzerinden atıldı, ardından Liam Patterson-White’ın Hull tarafından kısa bir topa yaptığı aparkat, Outlaws üzerindeki baskıyı kaldırdı, o da ikincisini bowlinge aldığında kaybetti. Hull’u kesmek için yer açmak. Ancak Schadendorf, işi etkili bir şekilde bitirmek için sonraki iki geçişte Scriven ve ardından Hull’da iki sınırı aştı.