May
08
2021
0

Sıçanlar! Mets’ten Francisco Lindor, Jeff McNeil oyun sırasında aralarında ne olduğunu söylemeyecek

Francisco Lindor, Cuma gecesi bir Met olarak ilk Citi Field ev koşusunu vurdu, ancak daha sonra yüzünde bir gülümseme görünmedi. Belki de Flushing sadıklarının onu yuhalamasına neden olan erken sezon çöküşü yüzünden hâlâ hüsrana uğramıştı.

Ya da belki Lindor, çift oyunculu partneri Jeff McNeil ile derinlere dalmadan dakikalar önce tartıştıktan sonra hala duman çıkarıyordu.

En azından ikincisini düşündüğümüz için utanç duyalım: Lindor, maç sonrası muhabirlere kendisinin ve McNeil’in parka bir sıçan mı yoksa rakunun mu girdiğini tartıştıklarını söyledi. Lindor’un faresi ve McNeil’in rakunu olduğunu söyledi. Lindor, bunu söylerken gülüşünü ve gülüşünü de yeniden keşfetmişti.

McNeil, mikrofona sıra geldiğinde Lindor ile çelişti – bunun bir opossum olduğunu düşündüğünü söyledi.

Başka bir deyişle, 341 milyon $ ‘lık üst kısım ve takma adı “Sincap” olan bir takım arkadaşı, gergin bir oyunda, iki kişi, Nick için bir saha içi vuruşuna dönüşen bir yer topunda yanlış anlaşmaya vardıktan sonra, dolaşan bir kemirgeni kontrol etmek için zaman aldı. Ahmed.

Harika hikaye çocuklar.

FAGAN: DeGrom’un çizik, her mükemmel performansın tadını çıkarmak için bir hatırlatıcı başlat

Bunun bir vahşi yaşam gezisinden daha fazlası olduğuna dair ilk ipucu, Mets’in yayınındaki vuruşlar arası tekrarlardan geldi. Bir SNY kamerası, yedincinin ortasında sığınak ile kulüp binası arasındaki tünele giren Michael Conforto, Dominic Smith ve Jonathan Villar’ı yakaladı. Pete Alonso daha sonra durumu izlemek için oraya gitti.

READ  Floyd Mayweather - Logan Paul dövüş tarihi, saati, PPV fiyatı, 2021 boks maçı için oran ve yer

Tekrarın ardından ortaokul dedikodusu geldi: McNeil, Lindor’u oyun bağlama homer’ı için tebrik etmek için sığınakta değildi; Smith daha sonra, sahaya gitmeden önce Lindor’a moral verici bir konuşma yaparken görüldü; sonra gülümsemeler seyrek oldu. . . ne olursa olsun.

Dokuzuncu bölümün sonunda, acımasız görünen bir Lindor, acımasız görünen bir McNeil’in kalçasına garip bir şekilde hafifçe vurdu ve McNeil bir öncü single’a vurmadan önce birkaç söz verdi.

Ancak daha sonra Lindor zorlama yaptı, Mets regülasyonda galip gelemedi (Alonso dokuzuncu turu bitirmek için uçtuktan sonra sopasını kırdı) ve oyun ekstralara dönüştü. Mets, sonunda çaylak avcısı Patrick Mazeika’nın üs yüklü bir meydan oyuncunun seçim silindiriyle 10’unun dibinde yürüdü. Ve birinci ve ikinci kademe arasında Mazeika’nın formasını sökerken herkes yine çok mutlu oldu.

Sonra Lindor ve McNeil’in garip kapak hikayesi geldi.

Belki de o kemirgeni Queens Hayvanat Bahçesi’ne geri çekmeyi deneyebilirler ve bunu Cumartesi günkü maçtan önce kesin olarak çözebilirler. Büyük bir dilim New York pizza hile yapmalı.