May
06
2021
0

Brett Favre ‘pek iyimser değil’ Aaron Rodgers Packers’a dönüyor: ‘Oynamaktansa oturmayı tercih ediyor’

Söylendiği gibi, birini tanımak gerekir.

Tarih, onu bilenler için bile NFL’de kendini tekrar etme eğilimindedir. En iyi örnek olarak Packers-Aaron Rodgers durumuna bakın.

Bu nedenle, önceki on yılda Packers’la epik bir kavga yaşayan Brett Favre’nin tam olarak neler olup bittiğini bilmesi şaşırtıcı değil. ESPN Wisconsin’in “Wilde and Tausch” programında konuşan Favre, yarık hakkında biraz daha bilgi paylaştı (USA Today aracılığıyla):

Sanırım Aaron’u oldukça iyi tanıyorum ve dürüst olmak gerekirse onun geri gelip sadece “Pekala, baltayı gömelim. Çatlağa ne sebep olduysa, geri gelip oynayacağım çünkü seviyorum çocuklar, Green Bay hayranlarını seviyorum. ” Öyle olduğunu sanıyorum, ama onun ayrılığı taraftarlarla ya da oyuncularla ilgili değil. Ön büro ile ilgili, biliyorsun. Öyleyse gururunu bir kenara bırakıp içeri girer mi? Olabilir. Ama bunun olduğunu görmüyorum.

Takas olmazsa, içimden gelen ses oynamak yerine oturmayı tercih edeceğini söylüyor. Bu benim içgüdülerim. Bunu söylemem için içgüdülerimin bana söylediği şeyden başka bir neden yok.

ZAMAN ÇİZELGESİ: Rodgers-Packers ilişkisi nerede ters gitti?

Favre, Rodgers’ın 2021’de Packers’a dönmesi konusunda şu anda “pek iyimser olmadığını”, ancak takımla birlikte başka bir Super Bowl kazanmaya çalışmak için bir yıl daha geri gelmesini dilediğini ekliyor.

Favre, 2021 NFL Taslağının 1. Gününde Rodgers’la tek bir metin paylaştığını söyledi – raporların çıktığı gün, Rodgers’ın Green Bay’den çıkmasını istedi – Rodgers’a şakayla 2021’de Azizlerle oynayıp oynamayacağını sordu: ” geri, ‘Hey dostum, bunun olacağına inanmıyorum,’ “diyor Favre.

Rodgers ve Packers boşanmaya gidiyor gibi görünüyor: Love’ın seçilmesi, bir sözleşme durumu ve Rodgers’ın sorunlarının ön saflarında GM Brian Gutekunst’tan hoşlanmadığından, takım kararlılığını koruyor ve süperstar oyun kurucusunu takas etmeyecek.

READ  NCAA'nın diskalifiye edilmeyi altı personele çıkarması, kolej basketboluna dönüşür.

Rodgers, 2005 yılında Favre’nin varisi olarak seçildi ve Favre, Rodgers’ı 2007 sezonunun ardından emekli olana kadar tuttu. 2020’de Packers, Utah State QB Jordan Love’ı Rodgers’ın varisi olarak seçti ve Rodgers, göz kamaştırıcı 48 touchdown, beş INT sezonunda üçüncü MVP ödülünü kazanarak yanıt verdi.

Şimdi, Packers hayranları ve NFL dünyası, hüküm süren MVP’nin 2021’de tank avcılarını nerede – eğer varsa – nerede tutacağını görmek için bekliyor.