Tem
15
2022
0

Naomi Osaka, Levis Collab’ı Başlattı

İle Chris Oddo | @TheFanChild | 14 Temmuz 2022 Perşembe

Naomi Osaka, İlkbahar/Yaz 2022 için eğlenceli yeni Levi’s® x Naomi Osaka denim koleksiyonunu piyasaya sürüyor.

Koleksiyon, her biri dört kez Grand Slam şampiyonu tarafından yapılan orijinal eskizlere dayanan beş yeni denim parçası içeriyor ve tümünde kontrast oluşturan denim yıkamalar ve yaratıcı orantı oyunları bulunuyor. Herhangi bir kıyafet için mükemmel bir merkez parçası olarak hizmet edebilecek benzersiz ve şık bir dizi.

Levi.com, Levi’s Uygulaması ve belirli Levi’s mağazalarında satışa sunulacak olan beş parça hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. (180$-350$) 18 Temmuz’da.


Kontrast kot ve bir tarafta kısa bir etek ve diğer tarafta bir maksi etek oluşturan fırfırlı, yüksek-alçak etek boyu içeren basamaklı bir Deniz Kızı Etek dahildir. Ayrıca, Denizkızı Etek’in hacmiyle oynamak için mükemmel olan modern, hafif yıkamalı bir denim yular olan Denim Halter Top veya daha da iyisi, büyük boy, geniş kollu, düşük omuzlu bir kaban olan büyük boy Artist Coat var. yama cepleri (tabii ki Red Tab ve kavisli dikişli) ve kontrast oluşturan orta ve hafif yıkama kot. Bu parçaların her biri yüzde 100 organik olarak yetiştirilmiş pamuktan yapılmıştır.

Koleksiyonu tamamlayan kırpılmış ve şişirilmiş Zip Bomber Ceket – yine yüzde 100 organik olarak yetiştirilmiş pamuktan yapılmış – zıt kotlu (alt yarısında Naomi’nin çiçek-ayı logosunun lazer baskısı var) ve elastik manşetler ve etek ucu. Son olarak, mükemmel kambur kesim için 501® erkek Jean’den yola çıkılarak tasarlanan çiçekli lazer baskı ’93 Naomi Jean var.

Osaka grubu Levis

Osaka, “Bu koleksiyonu eğlenceli ve eğlenceli tutmak ve ayrıca herkes için bazı parçalar eklemek istedim” dedi. “Hepimizin yaşadığımız hayattan zevk almamızı ve her şeyi fazla ciddiye almamamızı hatırlatması için bu koleksiyonla biraz gamsızlık getirmeye çalışıyordum. Hepsinden iyisi, bu parçaların hepsi kendimi çok güvende ve rahat hissettiriyor çünkü hepsi çok gurur verici ve giymesi eğlenceli.”

READ  Halep, Hayatını Değiştiren Bir Mevsimde Öldürücü İçgüdünü Koruyor