Haz
29
2021
0

Wimbledon 2. Gün Programı

Federer ve Serena Merkezde ve her türlü iyilik başka yerlerde, Wimbledon’ın 2. Gününde.Tarafından Chris Oddo | @TheFanChild | 19 Mayıs 2021 Çarşamba

MERKEZ SALONU – 13:30

1. Ashleigh Barty – Carla Suarez Navarro
2. Roger Federer – Adrian Mannarino
3. Aliaksandra Sasnovich – Serena Williams

NO.1 MAHKEME – 13:00

1. Tallon Griekspoor – Alexander Zverev
2. Angelique Kerber – Nina Stojanovic
3. Daniil Medvedev’de Jan-Lennard Struff

NO.2 MAHKEME – 11:00AM

1. Daniel Evans – Feliciano Lopez

Daha Önce: 12:30pm

2. Diego Schwartzman – Benoit Çifti
3. Francesca Jones – Coco Gauff
4. Lucas Pouille – Cameron Norrie
5. Alize Cornet – Bianca Andreescu

NO.3 MAHKEME – 11:00AM

1. Mihaela Buzarnescu – Venus Williams
2. Clara Tauson – Barbora Krejcikova
3. Fernando Verdasco – Grigor Dimitrov
4. Felix Auger-Aliassime – Thiago Monteiro

MAHKEME 12 – 11:00AM

1. Denis Shapovalov – Philipp Kohlschreiber

Daha Önce: 12:30pm

2. Christopher O’Connell – Gael Monfils
3. Nick Kyrgios – Ugo Humbert
4. Victoria Azarenka – Kateryna Kozlova

Daha Önce: 17:00

5. Belinda Bencic – Kaja Juvan

MAHKEME 18 – 11:00

1. Elise Mertens ve Harriet Dart

Daha Önce: 12:30pm

2. Fabio Fognini – Albert Ramos-Vinolas
3. Kiki Bertens – Marta Kostyuk
4. Marin Cilic – Salvatore Caruso
5. Sam Querrey – Pablo Carreno Busta

MAHKEME 4 – 11:00AM

1. Tereza Martincova – Alison Riske

Daha Önce: 12:30pm

2. Varvara Gracheva – Petra Martic
3. Cristian Garin – Bernabe Zapata Miralles
4. Yasutaka Uchiyama – Carlos Alcaraz
5. Leylah Fernandez – Jelena Ostapenko

MAHKEME 5 – 11:00AM

1. Ons Jabeur – Rebecca Peterson

READ  Öğrenilen Olimpiyat Dersi Üzerine Auger-Aliassime

Daha Önce: 12:30pm

2. Soonwoo Kwon v Daniel Masur
3. Anna Blinkova – Timea Babos
4. Steve Johnson, Dennis Novak’ta
5. Greet Minnen – Ajla Tomljanovic

MAHKEME 6 – 11:00AM

1. Zhizhen Zhang – Antoine Hoang
2. Jessica Pegula – Caroline Garcia
3. Sara Sorribes Tormo – Ana Konjuh
4. Lorenzo Sonego – Pedro Sousa

MAHKEME 7 – 11:00AM

1. Donna Vekic – Anastasia Potapova

Daha Önce: 12:30pm

2. Marie Bouzkova – Vera Zvonareva
3. Tennys Sandgren – Norbert Gombos
4. Emil Ruusuvuori – Marcos Giron
5. Katerina Siniakova – Yafan Wang

MAHKEME 8 – 11:00

1. Pierre-Hugues Herbert – Pablo Andujar

Daha Önce: 12:30pm

2. Oscar Otte – Arthur Rinderknech
3. Anastasija Sevastova – Zarina Diyas
4.Mikhail Kukushkin – Alexander Bublik
5. Ellen Perez – Clara Burel

MAHKEME 9 – 11:00

1. Lin Zhu – Mona Barthel
2. Pablo Cuevas – Laslo Djere
3. Marco Trungelliti – Benjamin Bonzi
4. Coco Vandeweghe’de Olga Govortsova

MAHKEME 10 – 11:00

1. Ann Li – Nadia Podoroska

Daha Önce: 12:30pm

2. Lloyd Harris – Ricardas Berankis
3. Marc Polmans – Yen-Hsun Lu
4. James Duckworth – Radu Albot

MAHKEME 11 – 11:00AM

1. Dusan Lajovic – Gilles Simon
2. Elena Vesnina – Martina Trevisan
3. Taylor Fritz – Brandon Nakashima
4. Daria Kasatkina – Patricia Maria Tig

MAHKEME 14 – 11:00

1. Karolina Pliskova – Tamara Zidansek
2. Liudmila Samsonova, Kaia Kanepa’da
3. Hubert Hurkacz – Lorenzo Musetti
4. Daniel Elahi Galan – Federico Coria

MAHKEME 15 – 11:00

1. Maria Sakkari – Arantxa Rus

Daha Önce: 12:30pm

READ  Ailem Muhtemelen Pantolonlarına İşiyorlardı

2. Misaki Doi ve Claire Liu
3. Richard Gasquet – Yuichi Sugita
4. Nao Hibino – Bernarda Pera
5. Marketa Vondrousova – Anett Kontaveit

MAHKEME 16 – 11:00AM

1. Shelby Rogers – Samantha Stosur

Daha Önce: 12:30pm

2. Madison Brengle – Christina McHale
3. Andrea Petkovic – Jasmine Paolini
4. Filip Krajinovic – Alex Bolt
5. Jo-Wilfried Tsonga – Mikael Ymer

MAHKEME 17 – 11:00

1. Sebastian Korda – Alex De Minaur

Daha Önce: 12:30pm

2. Egor Gerasimov – Jay Clarke
3. Juan Ignacio Londero – Gianluca Mager
4. Sorana Cirstea – Samantha Murray Sharan
5. Emma Raducanu – Vitalia Diatchenko