Haz
09
2021
0

Mike Conley sakatlık güncellemesi: Jazz anons bekçisi Clippers’a karşı 1. Maçı oynamayacak

Jazz, Clippers’a karşı seriye başlangıç ​​oyun kurucuları olmadan başlayacak.

Salı günkü Los Angeles maçı öncesinde Utah, Twitter’da Mike Conley’nin sağ hamstring gerginliği nedeniyle 1. Maçta oynamayacağını duyurdu.

Conley, geçen Çarşamba günü Grizzlies’e karşı takımın seri rekoru kıran 5. maçından çıktı ve, ESPN’den bir rapora göre, Pazartesi günü antrenman sırasında sınırlı bir katılımcıydı.

DAHA: Siri, 2. Maçın Nets’e karşı skoru sorulduğunda Bucks’ı dağıtıyor

Conley, playofflar sırasında Utah için istikrarlı bir şekilde yer aldı, takımının Grizzlies’e karşı ilk üç maçında 20’den fazla sayı attı ve her maçta en az yedi asist yaptı. Bu sezon sonrası, maç başına ortalama 17.4 sayı, 3.8 ribaund ve 8.6 asist ortalaması tutturdu.

Bu, 2020-21 sezonunda ilk kez hamstring yaralanmalarının Conley’i etkilemesi değil. ESPN’in raporunda, Conley’nin şubatta altı, nisan ve mayıs sonlarında dokuz maç için sağ hamstring sıkılığıyla çıktığı belirtildi.

Conley, Memphis’ten geldiğinden beri Utah ile ikinci sezonunda 16.2 sayı, 6.0 asist, 3.5 ribaund ve 1.37 top çalma ortalamaları tutturdu. Çıktığı 51 maçın hepsine başladı ve takımın savunmasının ayrılmaz bir parçası oldu.

READ  Mets 'Kevin Pillar, yarasasının kanla sıçramadığını doğruladı, 'sadece çam katranı çubuğu'