Mar
06
2021
0

Josh Gordon’un ilk FCF albümü: Ne bilmeli, Johnny Manziel ile yeniden birleşme nasıl izlenmeli?

Josh Gordon futbola geri dönüyor ama NFL’de değil.

Gordon, 6 Mart Satuday’da Taraftar Kontrollü Futbol liginde ilk kez sahneye çıkacak. Evet, bu lig kesinlikle neye benziyor. Öncelikle taraftarlar tarafından yönetilen bir futbol ligi. Taraftarlar oyuncuları seçer, oyunları çağırır ve hatta baş antrenörün ne tür pantolon giyeceğini kontrol eder.

Lig, sadece bir takımın namağlup kaldığı üç hafta oynadı (Canavarlar). Diğer üç takımın hepsi 1-2’lik bir rekorla berabere kaldı. Cumartesi gecesi başladığında Gordon’un ne tür bir etki yaratabileceğini göreceğiz.

DAHA: Taraftar Kontrollü Futbol ligi hakkında bilmeniz gereken her şey

Aşağıda, Gordon’dan şimdiye kadarki ilk oyununda neler bekleyebileceğinize değineceğiz.

Taraftar Kontrollü Futbolda Josh Gordon oynarken nasıl izlenir?

Josh Gordon’u ligdeki Twitch kanalında (yukarıya yerleştirilmiş) veya VENN TV uygulamasında FCF’de oynarken izleyebileceksiniz.

Gordon’un oyununun saat 21: 30’da (ET) başlayacağı tahmin ediliyor.

Josh Gordon FCF’de hangi takımda oynuyor?

Josh Gordon oynuyor Zappers. Gordon’la Cleveland Browns’ta oynayan oyun kurucu Johnny Manziel ile birlikte takımın dört franchise’lı oyuncusundan biri. FCF’de franchise etiketli bir oyuncu, NFL’nin franchise etiketinden farklıdır. FCF’de bu basitçe, oyuncunun seçmeler için haftalık oyuncu havuzuna geri dönmek yerine sezon boyunca aynı takımda kalacağı anlamına gelir.

Josh Gordon NFL’de cezalı mı?

Evet. Josh Gordon’un geçen sezonun sonuna doğru Seahawks ile şartlı eski durumuna geri dönmesi bekleniyordu. Seahawks’ın aktif kadrosuna döndükten sadece bir gün sonra, Gordon’un şartlı eski haline getirme şartlarını ihlal ettiği keşfedildi. Şartlı olarak eski durumuna getirilmesi daha sonra iptal edildi ve 15 Ocak 2021’de NFL tarafından süresiz olarak askıya alındı. Kariyerinin altıncı askıya alınmasıydı.

(Getty Images)

Josh Gordon neden FCF’de oynuyor?

Josh Gordon NFL’de oynayamadığı için futbol kariyerine başka bir şekilde devam etmeye karar verdi. Gordon, bu hafta bir çift tweet ile neden bu lige katılmaya karar verdiğini kısaca açıkladı.

Zappers’ın sahibi Bob Menery, tarif Gordon lig için “küçük bir iyilik” yapıyor. Menery, Gordon’un ana hedefinin açıkça NFL’de oynamaya devam etmek olduğunu, ancak bir takımla gerçek bir sözleşmesi olmadığı için FCF’de oynamakta özgür olduğunu söyledi.

READ  Jordan Clarkson, Fiba Dünya Kupası final ısınmasında Gilas Meksika'ya düşerken dinleniyor

Josh Gordon FCF’de üstün olacak mı?

FCF, NFL kadrolarıyla zaman geçirmiş birçok oyuncuya sahiptir, ancak ligde tanınabilir isimler eksiktir. Manziel ve Gordon ligdeki en büyük iki isim ve Manziel bir süredir futboldan uzak kaldı, bu yüzden Heisman kupasını kazandığında geri döndüğü kadar yetenekli değil.

Gordon formda kaldığı sürece, yetenek seviyesinin bu ligde gerçekten parlamasını bekliyoruz. O eski bir All-Pro alıcısı ve onu gerçekten de FCF’de NFL başarısı olan tek oyuncu yapıyor.

Gordon’un gelişi sorulduğunda, Richard Sherman (başka bir takımın ortak sahibi), geniş alan çaldığında havai fişek beklediğini söyledi.

“Yalan söylemeyeceğim, onun hükmedeceğini tahmin ediyorum,” dedi Sherman 3. hafta yayını. “Kimseye alınma ama o gerçekten aşılmış bir yetenek ve ligimizde gülünç derecede iyi oynayan bir adam. Ve her seviyede harika oynadı.”