Kas
20
2021
0

Habs Fan Forumu: Lütfen Bir Şey Yapın! | VİDEO

MONTREAL, QC – Montreal Canadiens bilgisindeki birkaç cümle, “‘den daha fazla duygu uyandırır veya daha fazla anıyı canlandırır.Forum“. Sporting News tarafından bir zamanlar “hokey tarihinin en katlı binası” olarak adlandırılan arena, 1924-1996 yılları arasında yaklaşık 18.000 Habs taraftarına ev sahipliği yaptı.

Bugün Cabot Meydanı’ndaki bu ikonik yapı, Stanley Kupası’nı kazanma heyecanı arasında artık paten, sopa, disk ve tezahürat sesleriyle yankılanmıyor. Ancak Habs hayranları seslerini duyurmaya devam etmenin yeni yollarını buldular.

Bunu akılda tutarak, Rocket Sports Media size yeni bir video sütunu sunmaktan gurur duyar. Habs Hayran Forumu. Haftalık video serisine katkıda bulunan kişi tarafından barındırılmaktadır Ben Dankiw. Her hafta Hab’ların iniş çıkışlarını bir hayranın bakış açısıyla özetlemek için sizi bir yolculuğa çıkaracak. Bu yüzden kemerlerinizi bağlayın, bu her zaman çılgın bir yolculuktur!

Bu hafta:

Bu haftaki bölümde Ben, geçen hafta Hab’lar 1-2-1 gittikten sonra mutsuzluğunu gözler önüne seriyor. Neden bu kadar hoşnutsuz? Ben, Kanadalıların daha fazla maç kazanamayacak veya en azından üstün takımlara karşı bir veya iki periyodu domine etmeyecek kadar çok yeteneğe sahip olduğuna inanıyor.

Sezona başlamak için Ben, Montreal’in potansiyel olarak playofflara kalabilecek bir takım olacağını tahmin etti, ancak sonrasında Shea Weber ve Carey Fiyatı onları “uç” bir takıma indirgediği gibi listelendi. Sezona çirkin bir başlangıçla, Ben’in bu tahminini gözden geçirmek ve onları ligin en altına yerleştirmek uzun sürmedi.

Öyleyse neden bodrumdalar? Ben, bunun sadece Canadiens’in çekirdek oyuncularının performans göstermemesinden değil, aslında bundan çok daha fazlasına indiğini söylüyor. Ben’in asıl sorunun bu takımda olduğunu düşündüğünü ve değişmesi gerektiğine inandığını öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyin!

Ve duymadıysanız, o Movember! Ben, bu bağış toplama girişimine şu kişilerle katılıyor: Roket Sporları Medya ekibi. Erkek sağlığı konusunda farkındalık yaratmaya ve değerli bir amaç için para toplamaya yardımcı olmak için 60 km’lik hareket mücadelesinin yanı sıra bıyık mücadelesini de seçti! Ben’in bu videolarda bebek yüzünü çizgiye koymasını takdir ediyorsanız, ziyaret etmenizi bekliyoruz, lütfen çekinmeyin. buraya bağış yap. Teşekkürler!

Aşağıdaki videonun tamamını izleyin, ardından All Habs Hockey Magazine’e abone olmayı unutmayın. Youtube kanalı.

READ  Matheson Geri Dönüyor | ÖNİZLEME: WPG @ MTL

Daha fazla Kanadalı içeriği mi istiyorsunuz? Aşağıdaki bağlantılara göz atın ve derinlemesine Montreal Canadiens kapsamı için AllHabs.net’e yer işareti koyun.

Daha Fazla Kanadalı İçeriği: