Eyl
09
2021
0

Ducharme üzerinde KK, Dvorak | HABS BAŞLIKLARI

Dominique Ducharme, Jesperi Kotkaniemi (Fotoğraf John Mahoney / Montreal Gazetesi)

ROKET SPOR MEDYA | MONTREAL, QC. – Burası, Canadiens haber kapsülünüz için haftanın her günü tek durak noktanız. İşte Habs Manşetleriniz!

Ducharme Teklif Sayfası ve Ticaret Hakkında Konuştu

Canadiens baş antrenörü konuştu basmak Çarşamba günü “KK ile çalışmayı her zaman sevdiğini” söyledi. Açık Jesperi Kotkaniemi’nin Kalkınma gelişimi, dominique ducharme “Geldiğinden beri çok yol kat etti” dedi ve “hâlâ ilerlemek için yeri var” dedi.

“Zamanlar [Kotkaniemi] araç kutusunu en iyi şekilde kullandığında çok başarılı oldu” diyor Ducharme. “Genç bir oyuncu için yolculuğun bir parçası.”

Ducharme, “İster genç, ister AHL ister Avrupa’dan olsun, herhangi bir oyuncunun araçlarını başarılı olmak için nasıl kullanacağını bulması ve dünyanın en iyi liginde tutarlılık oluşturması gerekir” dedi.

Dvorak üzerinde Ducharme

Ducharme sevdiğini söyledi Hıristiyan Dvorakkoçun “buzun her iki tarafında da basit ama etkili” olarak tanımladığı oyun stili.

“[Dvorak] sizi koltuğunuzdan kaldıracak türden bir oyuncu değil, ancak her durumda gönderebileceğiniz türden bir adam” dedi Ducharme.

Kanattaki Drouin

Sadece bir hafta önce jonathan serseri Pierre Houde’a bu sezon pivot oynamaya hazır olduğunu söyledi. Houde, “Çok ciddiydi” dedi.

Ducharme bu fikri tamamen reddetmedi, ancak “Yarın sabah buza atlarsak, [Drouin] kanatta olurdu.”

NHLPA Teçhizat Bağışladı

Kanadalı kaleci Jake Allen NHLPA Goals & Dreams fonu tarafından New Brunswick’teki St. Stephen Minor Hockey Association’dan oyunculara bağışlanan on takım hokey ekipmanı sundu.

Dvorak için Yeni Numara

Çarşamba günü, Canadiens bunu ileri duyurdu Hıristiyan Dvorak bu sezon takımla 28 numara giyecek. 25 yaşındaki oyuncu Arizona Coyotes ile 18 numara giydi, ancak bu, Kanadalılar tarafından emekli edilmiş bir numara.

READ  Senatörler @ Canadiens: Dramatik Uzatma Sonu | HABS ÖZETİ

Canadiens için 28 numara giyen uzun bir yeni savunma oyuncusu dizisinden sonra – Jonathan Merrill, Marco Scandella, Jakub Jerabek, Mike Reilly, Nathan Beaulieu – Dvorak o zamandan beri ilk forvet joonas natut formayı giymek.

Dvorak forması (Resim Canadiens.com tarafından)

Kanadalı Kase

Montreal Canadiens, son Stanley Cup Playoffları sırasında tarihlerinde ilk kez Clarence S. Campbell Bowl’u kazandı. Tipik olarak Clarence Campbell Bowl, Batı Konferansı playoff şampiyonuna verilir. Ancak geçtiğimiz sezon, pandemi nedeniyle yeniden yapılandırılmış tümen ve playoff yapısı göz önüne alındığında, Clarence Campbell Bowl, Stanley Cup Yarı Finallerinde altı maçta Vegas Altın Şövalyelerini mağlup ettikten sonra Canadiens’e verildi.

“Kupanın Kalecisi” Phil Pritchard Ödüle eklenen Canadiens isim plakasının fotoğraflarını Twitter’da yayınladı.

Dorion için Uzantı

Ottawa Senatörleri, genel müdürün Pierre Dorion 2025-26 sezonu boyunca dördüncü yılında takım opsiyonlu üç yıllık sözleşme uzatması aldı.

Senatörlerin sahibi ve valisi, “Senatörler genel müdürü olarak Pierre’i ikinci bir uzatma için imzalamaktan çok memnunuz” dedi. Eugene Melnyk. “2016’da GM olarak seçildiği zamana uzanan Pierre, Ulusal Hokey Ligi’nin en iyileriyle rekabet edebilecek bir organizasyon oluşturmak için yorulmadan çalıştı. Kendini adamış, detaylı ve sağlam bir hokey zihnine sahip. Pierre’in liderliği altında, bu ekibin yakında sürekli başarıyı hak eden bir ekip olarak tanınacağına olan inancımız tamdır.”

Crosby’nin Sezonun Başlangıcını Kaçırması Bekleniyor

penguenler ileri Sidney Crosby Çarşamba günü bilek ameliyatı geçirdi ve altı haftalık bir iyileşme sağladı. 34 yaşındaki merkez, geçen yıl aynı bilekten ameliyat olmuştu. Crosby, Pittsburgh sezonunun başlangıcını ilk dört maçta oynayamayacak şekilde kaçıracak.

READ  Yeni Hatlar, Drouin, Mete, Merrill | Habs Not Defteri

Penguins genel müdürü “Sid yıllardır bununla uğraşıyor” Ron Hextall dedim. “Yani yılın sonunda vücudun iyileşmesine izin veriyorsunuz. Şeyleri test edin. Bileğin nerede olduğunu, bir yılı daha geçirip geçiremeyeceğini anlamak için haftalar süren bir süreç var sadece. Bir noktada, süreç boyunca, yol boyunca her şeyi tamamlıyorsunuz. Vardığımız sonuç, bu prosedürün ilerlemenin en iyi yolu olduğuydu. Sanırım hepimiz, Sid dahil, keşke bunu bir iki ay önce bilseydik. Harika olurdu. Ancak bulunduğumuz yerdeyiz ve bence olumlu yönden normal sezon maçına kadar dört haftamız var.”

Kanadalılar Bağlantı podcast

Canadiens Connection’ın bu haftaki bölümünde güncel Habs konuları tartışıldı. Dinleyin, paylaşın ve abone olun!

Ve bu hafta Canadiens Connection podcast’inin BONUS bölümü ile 153. bölüme ek tartışmamız var!


Tüm Habs Hokey Dergisi
Copyright © 2021 Roket Sporları