Eki
01
2021
0

Bell Merkezi İçin Tam Kapasite | HABS BAŞLIKLARI

Bell Merkezi (Fotoğraf NHL.com üzerinden)

ROKET SPOR MEDYA | MONTREAL, QC. – Burası, Canadiens haber kapsülünüz için haftanın her günü tek durak noktanız. İşte Habs Manşetleriniz!

Tam kapasite

Perşembe günü, Quebec hükümeti, katılımcıların koltuk tahsis ettiği spor ve kültürel etkinlikler için COVID kısıtlamalarını hafiflettiğini duyurdu. 8 Ekim’den itibaren Bell Center ve Place Bell in Laval gibi mekanlar, 2021-22 sezonu için taraftarları tam kapasiteyle ağırlamalarına izin verilecek. Seyircilerin aşı pasaportu göstermeleri ve yemek yemeleri dışında her zaman maske takmaları gerekmektedir.

Groupe CH Spor ve Eğlence Başkanı France Margaret Belanger, “Hükümetin tekrar tam kapasiteyle çalışmamıza izin verme kararından çok memnunuz” dedi. “Bunun pandemiden ağır şekilde etkilenen tüm kültür, eğlence ve spor endüstrileri için harika bir haber olduğunu söylemeye gerek yok. Taraftarlarımızı tekrar mekanlarımızda görmekten heyecan duyuyoruz ve güvenlik açısından normale dönüşü sağlamak için sağlık önlemleri açısından mükemmellik standartlarını koruyacağımızdan emin olacağız.”

Mevcut kısıtlamalar altında, Canadiens, Cumartesi günü Bell Center’da Ottawa Senatörlerine karşı sezon öncesi maçı için 7.500 taraftarla sınırlı olacak. İki hafta sonra Canadiens, New York Rangers’a karşı ev sahibi açılış maçında 21.105 seyirciyi ağırlayacak.

“Bu heyecan verici ve iyi bir haber” dedi Jeff Petry. “Hayranların binaya geri dönmesi, hepimizin hatırladığı şeye geri dönmek heyecan verici.”

Petry, “Buraya gelen (yeni) adamların çoğu, binada misafir takım için oynadı” dedi. “Ama ev sahibi takım olmak ve dışarı çıkmak için binadaki taraftarlarla özel bir yer. Sanırım hepimiz oradaki iyi haberi dört gözle bekliyoruz.”

Yaralanma Listesine Bir Başkasını Ekleyin

İleri Cedric Paket Perşembe günü kasık sakatlığı nedeniyle antrenmanı kaçırdı. Sakatlık listesine bir ceset daha eklendi dominique ducharme açılış gecesi için bir kadro oluşturmaya çalışıyor. Antrenör Ducharme, Paquette için sadece birkaç gün kaçırmasının beklendiği için büyük bir sakatlık olmadığını söyledi.

READ  Harris Kampa Hazırlanıyor | Hab'lar Not Defteri

savunma oyuncusu Jeff Petry Playofflar bittikten sonra parmağının iyileşmesine izin vermek için zaman ayırdığından bahsetti. Petry, serinin 3. Oyununda Winnipeg Jets’e karşı bir fotoğrafçının limanına yakalandığında serçe parmağını kırdı.

Petry, “Kendime iyileşmek için üç hafta, belki biraz daha izin verdim” dedi. “Bir geri tepme önlemek için spor salonuna geri dönmeden önce parmağımın iyileşmesini istedim. Fiziksel ve zihinsel olarak iyileştim. Ev antrenörüm orada ne kadar zaman geçirdiğimi biliyordu ve programımı programa uyacak şekilde ayarladı.”

İşte Canadiens’in güncel sakatlık listesi:

Cedric Paquette (kasık) – her gün
Joel Edmundson (açıklanmadı) – günden güne
Carey Price (diz ameliyatı) – Ekim ortası
Cole Caufield (üst vücut) – günden güne
Mike Hoffman (alt vücut) – Ekim ortası
Paul Byron (kalça ameliyatı) – Aralık sonu
Josh Brook (diz)
Joel Teasdale (diz)
Shea Weber (birden fazla sakatlık) – sezona hazır

Forvet / Savunma / Kaleciler – B Takımı

Perşembe sabahı B Takımı – Beyaz, Brossard’daki Bell Spor Kompleksi’nde antrenman yaptı. Ön hatlar, savunma eşleşmeleri ve kaleciler şunlardı:

Tyler Toffoli – Nick Suzuki – Brendan Gallagher
Artturi Lehkonen – Ryan Poehling – Gabriel Bourque
Mathieu Perreault – Laurent Dauphin – Alex Belzile
Brandon Baddock – JC Beaudin – Lukas Vejdemo

Alexander Romanov – Jeff Petry
Brett Kulak – Gianni Fairbrother
Tobie Bisson – Arber Xhekaj
Xavier Ouellet – Louie Belpedio

Cayden Primeau – Michael McNiven

Forvet / Savunma / Kaleciler – A Takımı

Perşembe sabahı A Takımı – Kırmızı, Brossard’daki Bell Spor Kompleksi’nde antrenman yaptı. Ön hatlar, savunma eşleşmeleri ve kaleciler şunlardı:

Jonathan Drouin – Christian Dvorak – Josh Anderson
Rafaël Harvey-Pinard – Jake Evans – Joel Armia
Danick Martel – Jean-Sebastien Dea – Jesse Ylonen
Michael Pezzetta – Jan Mysak – Alexandre Fortin

READ  Habs Hokey Raporu: Monahan'ın Unutulmaz Eve Dönüşü | VİDEO

Kaiden Guhle – David Savard
Sami Niku-Ben Chiarot
Corey Schueneman-Chris Wideman
Terrance Amorosa – Cody Goloubef

Jake Allen-Kevin Poulin

Ouellet, Belpedio Feragatname

Kanadalılar yerleştirdi Xavier Ouellet ve Louie belpedio Perşembe günü muafiyet hakkında. Eğer iki savunma oyuncusu feragatleri temizlerse, Laval Roketine gönderilecekler. Canadiens AHL üyesi, eğitim kampına Pazartesi günü başlayacak.

Kanadalılar Bağlantı podcast

Güncel Habs konuları, Canadiens Connection podcast’inin bu haftaki bölümünde tartışıldı. Dinleyin, paylaşın ve abone olun!

Tüm Habs Hokey Dergisi
Copyright © 2021 Roket Sporları