Nis
13
2021
0

Başka bir yıldızın sezon sonu sakatlığı nedeniyle Kurtlar için daha fazla üzüntü

Wolves forvet Pedro Neto, sezonun geri kalanını dizinden sakatlanarak kaçıracak ve bu onu Euro 2021’in dışında bırakacak.

The Portekiz uluslararası Bu hafta daha sonra, Fulham’da Cuma günkü zaferinin ilk yarısında onu zorlayan hasarlı bir patella ameliyatı olacak.

Londra’da bir diz uzmanına danıştıktan sonra, Kurtlar 21 yaşındaki oyuncunun gelecek sezona kadar dönmesini beklemeyin.

Premier Lig’den yapılan açıklamada, “Pedro Neto, Fulham’a karşı oynadığı maç sırasında patellasında önemli bir sakatlık geçirdi ve hafta sonu Londra’da bir diz uzmanıyla yapılan incelemenin ardından, bu hafta ameliyat planlandı” dedi.

“Maalesef önümüzdeki sezona kadar oyuna dönmesi beklenmiyor.”

Kurtlar savunucusu Jonny de bu hafta sağ dizindeki ön çapraz ve medial kollateral bağlardaki hasarı onarmak için ameliyat olacak.

27 yaşındaki İspanyol geçen hafta antrenman sırasında yaralandı, ancak Ağustos ayında yaptığı diz ameliyatı sonrasında eyleme geri döndü.

“Jonny diz bağındaki yaralanma için bir uzman gördü. Ameliyatı da bu hafta içinde planlanıyor ”dedi.

Savunma oyuncusu Fernando Marcal için henüz dönüş tarihi belirlenmedi. Ancak Şubat ayındaki kasık ameliyatından sonra “iyi bir ilerleme kaydediyor”.

Wolves, Cuma günkü maçta oynayan orta saha oyuncusu Ruben Neves’in koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını ve kendi kendini tecrit ettiğini de duyurdu.


Sosyal medya kanallarımızı takip edin – yayındayız Facebook, Twitter ve Instagram


Kurtlar avında orta saha oyuncusu

Man Utd, menajerinden şaşırtıcı bir şekilde satış araması istendikten sonra hedef listesine bir Premier Lig orta saha oyuncusu ekledi.

Man Utd yaz transfer penceresinde bir kez daha önemli bir oyuncu olması bekleniyor. Kulübün, Norveçli sansasyonel Erling Haaland’a iniş yapabilen bir avuç kulüpten biri olduğu düşünülüyor. Paul Scholes kısa süre önce kulübün tetikçiyi düşürmek için istekli olacağına ne kadar inanıyor?.

READ  Tottenham, Ten Hag'ı yeni Ajax sözleşmesi imzalamak için 'ciddi teklifleri' reddetti

Ancak, gelecek sezon şampiyon olabilecek Man City, sarsıcı bir bitiriciden daha fazlasını gerektirecek.

Ole Gunnar Solskjaer tarafı her türden oyuncu ve pozisyonla bağlantılı. En son rapor, bir Gişe rekorları kıran takas anlaşması, kalecilik bilmecesini çözmek için kartlarda olabilir.

Şimdi göre 90 dk, hedef listesine bir orta saha tılsımı eklendi.

Wolves’un Portekizli uluslararası Ruben Neves, onların görüşlerinde. Dahası, kulüp satışını onaylayacak gibi görünüyor.

O yüzden Kurtlar ‘ Ana şirket Fosun International’ın ‘kulübe olan bağlılıklarını yeniden yapılandırmaya’ çalıştığı söyleniyor.

Bu ilk göründüğü kadar sert değil, ancak süper ajan Jorge Mendes’e bir dizi müşterisi için yeni kulüpler bulmakla görevlendirildi.

24 yaşındaki Neves böyle bir oyuncu ve şüphesiz geniş bir ilgi görecek.

Liverpool’a sık sık faiz ödendi. Diogo Jota’nın etkileyici ilk kampanyası, kulübün genç yeteneklerinin başka yerlerde daha büyük ve daha iyi şeylere gidebileceğini gösterdi.

Yangına daha fazla yakıt ekleyen rapor, Neves’in kendisinin ‘yeni bir meydan okumaya’ açık olduğunu da ekliyor.

Kurtları masaya getirmek için en az 30 milyon sterlin olması gerektiği lanse ediliyor.