May
20
2021
0

Moyes, West Ham’ın bu yıl ‘kazandığını’ açıklıyor; Ogbonna, Hammers’ın karakterinden bahsediyor

West Ham teknik direktörü David Moyes, kulübün Avrupa Ligi elemelerinin eşiğinde olduğu bu yıl başardıkları her şeyi “kazandıklarında” ısrar etti.

West Ham Batı Brom’a karşı zorlu geç bir zaferle Avrupa Ligi futbolunu güvence altına alma yolunda dev bir adım attı. Baggies’in açılışında talihsiz bir rol oynadıktan sonra Tomas Soucek eşitledi.


TEAMtalk’ın günlük haber bültenine ücretsiz abone olun…


Zaman hızla tükenirken, Angelo Ogbonna, Michail Antonio olayları sakatlık süresinin derinliklerine kadar tamamlamadan önce, önde giden golü eve götürmek için buğuladı.

Ile konuşmak Gökyüzü sporları Maçtan sonra, Moyes “Son maçlarda iyi oynadık, bu gece iyi oynamadık ama ihtiyacımız olan hedeflere ulaştık.” dedi.

MAÇ RAPORU: Geç çift grev, West Ham’ı Avrupa futbolunun eşiğine getirdi

Pazar günü sadece tek bir puanın Avrupa Ligi yeterlik ödülünü kazanacağı hatırlatıldığında, Scot şunları söyledi: “Kulağa harika geliyor.

“Bu konuda oldukça sakinim çünkü hala gidip onu kazanmamız gerektiğini biliyorum.

“Genel olarak bunu bu yıl kazandık, ancak daha yapacak çok işimiz var ve umarım çizgiyi aşabiliriz.”

“West Ham’ın karakterini gösterdik” – Ogbonna

West Ham savunucusu Ogbonna da basına şunları söyledi: “West Ham’ın karakterini gösterdik. Harika bir oyundu. Bu oyunun bizim için gerçekten tehlikeli olabileceğini biliyorduk ama ona takılıp kaldık ve kazandık.

“Tottenham’ın sonucuna gerçekten konsantre değildim çünkü oyunumuzu yapmalı ve sonra neler başarabileceğimize bakmalıydık. Karakterimizi gösterdik.

“Hayranlarımızı görmek için sabırsızlanıyorum. Taraftarlar olmadan futbol hiçbir şeydir. Gerçekten pozisyona değil performansa odaklanıyoruz. Umarım üç puanı alırız ve neler başarabileceğimizi göreceğiz. “