Nis
14
2021
0

Jake Paul, TikTok yıldızı tarafından cinsel tacizle suçlandı

YouTube’un kişiliğine dönüşen boksör Jake Paul, cinsel tacizle suçlanıyor.

Paul’ü suçlayan Jasmine Paradise, 20 dakikalık YouTube videosu Cuma günü, Paul’un Los Angeles’taki Team 10 evinde kendisine cinsel tacizde bulunduğunu iddia etti. Paradise, 525.000’den fazla takipçisi olan bir TikTok yıldızıdır.

Videoda Paradise, Haziran ve Temmuz 2019’da meydana geldiğini söylediği olaylara odaklandı; Paul ile Haziran ayından itibaren arkadaşlarıyla birkaç kez evini ziyaret ettikten sonra o yılın Temmuz ayında evinde tanıştığını söyledi. Videoda Paradise, Paul ile ilk başta birkaç garip karşılaşma yaşadığını, ancak bir gece onu stüdyo alanının bir köşesine çektiğini ve onu öpmeye başladığını söyledi. “Bunda sorun yok. Onun sevimli olduğunu düşündüm” dedi.

Ancak daha sonra Paradise, Paul’ün onu odasına götürdüğünü ve onunla seks yapma konusundaki isteksizliği karşısında hayal kırıklığına uğradığını söyledi. Ona birkaç kez “Hayır” dedikten sonra onu oral seks yapmaya zorladığını söyledi.

Paradise videoda “Seks benim için çok özel ve çok önemli” dedi. Ama o kadar çok insanla seks yapmadım. Normalde, cinsel şeyler yapmak istemediğimde herkes bana saygı duyuyor, bu yüzden odasına gitmemde sorun olmayacağını düşündüm. Onu öpmenin iyi olacağını düşündüm, çünkü başka bir şey yapmak istemezsem duracağını düşündüm.

Onay falan istemedi. Onunla hiçbir şey yapmak istemediğimi biliyordu çünkü “Hiçbir şey olmayacaksa, ne anlamı var?” Sonra kendini bana soktu.

Bu tamam değil. Hiçbir düzeyde sorun değil. “

Paradise ayrıca, videodaki iddialarının kanıtı olarak, Paul ile aralarında birkaç yazılı sohbetin yanı sıra Team 10 evinde fotoğraf ve videolarını yayınladı.

Paul’ün avukatı Daniel E. Gardenswartz, müvekkilinin Paradise’ın iddialarını “kategorik olarak reddettiğini” söyledi ( New York Post).

“Müvekkilimiz son zamanlarda kendisine yöneltilen iddianın farkında. Diğerleri kendisine karşı iddia edilen iddiayı zaten çürütmeye başlamış olsa da, müvekkilimiz iddiayı kategorik olarak reddediyor ve iddiayı agresif bir şekilde çürütme ve karakterine hakaretten sorumlu olanlara karşı yasal işlem başlatma niyetinde. “

READ  ABD Açık kesim çizgisi 2021: Öngörülen kesim, kurallar, Cuma günkü skor tablosu için güncellemeler