Mar
09
2021
0

Dak Prescott’un kardeşi, yeni sözleşme haberinin ardından iç açıcı bir fotoğraf paylaştı

Bu pahalı bir kucaklaşma.

Dak Prescott, 2021’de Dallas Cowboys’un oyun kurucusu olacak ve Prescott’un dört yıllık parlak yeni, 160 milyon dolarlık kontratının Pazartesi gecesi kırıldığı haberiyle birlikte. Anlaşma, rapor başına 126 milyon dolarlık garantili para içeriyor.

Elbette bu, özellikle kardeşler arasında kutlama sebebidir. Dak’ın ağabeyi Tad Prescott, kontrat çağrısından sonra ona sarılan iki aile üyesinin iç açıcı bir fotoğrafını paylaştı.

“Küçük kardeşiniz çağrıyı aldığında. @Dallascowboys bir Super Bowl kazanmak için @dak vakti gidelim,” diye okur, kardeşlerin ona sarıldığı bir görüntü ile tweet.

DAHA: Prescott yönetim kurulu dışındayken, bir sonraki en iyi serbest oyuncu kim?

Prescott’un imzalanması, organizasyonun ve uzun vadeli bir anlaşma yapmaya çalışan oyun kurucusunun yıllarca süren yolculuğunu sona erdirir. 2020’de Prescott’un yılda 40 milyon dolar aradığı haberi ortaya çıktı, bu başlangıçta alay edilen bir rakamdı, ancak Prescott’un tüm istekleri sözleşmenin imzalanmasıyla tatmin olmuş gibi görünüyor.

Prescott, anlaşmayla (sezon başına 40 milyon $), dördüncü tur seçiminden AAV’de en yüksek kazanan QB’lerden birine gitti ve sadece Chiefs oyun kurucusu Patrick Mahomes’in (sezon başına 45 milyon $) ardından geldi.

Cowboys’un pasörü, 2020 sezonunu sadece beş maçta sona erdiren korkunç bir ayak bileğinden sakatlık geçiriyor, ancak önümüzdeki sezon için tüm sistemlerin gitmesi bekleniyor.

READ  Tony La Russa, White Sox'a bir maça mal olabilecek ekstra vuruş kuralını bilmediğini itiraf ediyor