May
19
2021
0

Aston Villa, başarılı keşif görevinden sonra Grealish örtüsü için hazır teklif

Aston Villa, Bordeaux’nun orta saha oyuncusu Mehdi Zerkane’ye saldırmasını yakından izliyor ve bu yaz bir teklif verebilir.

Villa önümüzdeki sezon için tutkularına bir göz atacak olan yaz transfer dönemine hazırlanıyorlar. Bu sezona güçlü başladılar ama formları düştü ve orta masada bitirecekler. Ancak kadrolarında yapılacak birkaç değişiklik ile tekrar daha rekabetçi olabilirler.

Güçlendirmek istedikleri alanlardan biri, Jack Grealish’in üzerindeki yükü azaltmak için orta sahaya hücum etmektir. Bu sezon masadan aşağı kaymaları büyük ölçüde sakatlandığı zamana denk geldi, bu yüzden daha iyi korunmaya ihtiyaçları var.

Göre TakımVilla şimdi Bordo’dan Zerkane’yi imzalamaya çalışacak.

Sık sık kanat oyuncusu olarak oynayan 21 yaşındaki futbolcu, bu sezon Ligue 1’de 15 başlama olmak üzere 26 kez forma giydi. İlk uçuş kampanyasından bir gol ve bir destek sağladı.

Bu gol, Lens’i 3-0’lık galibiyette yedek olarak geldiğinde en son görünüşünde geldi. Fransız çıkışı, Villa izcilerinin onu izlemeye devam ederken toplantıda olduğunu iddia ediyor.


Sosyal medya kanallarımızı takip edin – yayındayız Facebook, Twitter ve Instagram


Yaklaşık üç aydır Zerkane’yi takip ediyorlar ve son istismarları onları harekete geçmeye ikna etmiş görünüyor.

Tek kapaklı Cezayir uluslararası takımı 2024’e kadar hala kontrat altında, ancak Villa, Bordeaux’yu bu yaz Zerkane’i satmaya ikna edebileceklerinden emin.

Onun için ne kadar ödemeleri gerekebileceği henüz belli değil. Ama öyle görünüyor ki, şimdiki zamanda bir şeye katkıda bulunabilecek gelecek için bir yatırım olacak.

Grealish’e çok ilgi

Villa, bu yaz Grealish için sadece siper almakla kalmayıp, onun yerine geçecek bir yer bulabilir. İngiltere milli takımı diğer kulüplerin ilgisini çekiyor.

Geçen yıl 2025’e kadar büyük bir sözleşme imzaladı ama akbabalar yeniden dönüyor. Örneğin, Manchester United raporlara göre ilgilenmeye devam ediyor.

READ  Chelsea, Arsenal'in stoper hedefi olan 65 milyon Euro'luk Man Utd'yi imzalamak için 'büyük olasılıkla'

Ancak menajeri Jonathan Barnett kısa süre önce Old Trafford’a taşınmayı reddetti..

Söyledi SNTV: “Gerçek şu ki bilmiyoruz [what will happen].

“Birçok kulüp var [interested] ve ben Manchester United’ı bunun üstüne koymazdım [list].

Ama kalabilirdi.

“O da kalabilirdi, bu yüzden kulübün, Aston Villa’nın Jack ve kendimizle yapacağı bir konuşma ve sonra nereye gideceğimizi göreceğiz.”

DEVAMINI OKU: Tottenham, Aston Villa’yı yönetiyor, Newcastle, sabırsız stoperin peşinde