Tem
01
2021
0

Yüz 2021 – James Anderson, Yüz’ün İngiltere’nin Test oyuncuları için ‘pozitifliği’ teşvik etmesini umuyor

Haberler

Hızlı bowling oyuncusu rolünün promosyon olacağını doğruladı – yalnızca kırmızı top için enerji tasarrufu sağladığı için

Ülkenin geri kalanı Salı gecesi TV ekranlarına yapışmış durumda, İngiltere’nin EURO 2020’de Almanya’yı 2-0 yendiği maçı izlerken, James Anderson, Chester’da Jon Lewis ve Marcus Trescothick ile birlikte bovling oynuyordu. le-Street, BBC ile Sri Lanka’ya karşı ilk ODI’de yorum görevlerini takip ediyor.
Zamanlama ideal değildi – “bu onların fikriydi,” diye kederle içini çekti – ama Anderson’a Test kariyerini uzatmada çok iyi hizmet eden bağlılığı ve bağlılığı vurguladı: bu yaz Hindistan’a karşı beş Testlik serinin bir aşamasında, olarak Anıl Kumble’ı geçecek. tüm zamanların en yüksek üçüncü Test kalecisive önümüzdeki iki hafta içinde, Lancashire için İlçe Şampiyonasında oynarken 1000. birinci sınıf kalesini almayı umuyor.

Anderson, bu ekstra seansların önümüzdeki birkaç hafta boyunca İngiltere’nin Test bowling oyuncuları için düzenli bir özellik haline gelmesini bekliyor. Bu yazın başlarında Yeni Zelanda serisinden önce iş yüklerini artırmak için birkaç Şampiyona turu yapan İngiliz oyuncular, Hundred’da oynadıkları iki haftanın ardından 4 Ağustos’ta Hindistan’a karşı ilk Teste girecek ve maksimum bowling oynayacaklar. Bir gecede 20 top ve Temmuz ayının başında iki raunt Şampiyona maçı varken, ayın yerel programının çoğu beyaz top kriketini içeriyor.

Anderson, BBC’nin bir uzman olarak çalışacağı Hundred’in medya lansmanında yaptığı konuşmada, “Antrenman seanslarını dengelemek ve biraz kırmızı top antrenmanı yapmak zorunda kalabilirler,” dedi, “çünkü açıkçası farklı beceriler var. kırmızı top ve beyaz top kriket için kullanıyorsunuz.

“Kadromuzdaki çoğu bowling oyuncusu deneyimli ve zaten kariyerleri boyunca bir günlük kriket ve kırmızı top kriketini dengelemek zorunda olan uluslararası oyuncular. [so] Sanırım buna oldukça alışkınlar.

“Tanıdığım oyuncuların çoğu kriket porsuğu ve oyunun her türünü oynamak istiyorlar. Her şeyi denemek ve bunda en iyi olmak istiyorlar. Beyaz top kriket oynadığımda, elimden gelenin en iyisi olmak istedim. bir günlük kriket ama bundan uzaklaştım ve kırmızı top kriketindeki becerilerimi gerçekten geliştirdim.Umudum, hala Test kriketini izleyerek büyüyen ve Test kriketçisi olmak isteyen insanlar ve hala isteyen insanlar var. beyaz top kriketçileri olmak için de.”