Kas
17
2022
0

Yolu Takip Edin | ÖZET: NJD @ MTL

Kanadalılar Dizilişi


İleri hatlar

Cole Caufield – Nick Suzuki – Kirby Dach

Mike Hoffman – Christian Dvorak – Brendan Gallagher

Evgenii Dadonov – Sean Monahan – Josh Anderson

Michael Pezzetta – Jake Evans – Juraj Slafkovsky


Savunma eşleşmeleri

Kaiden Guhle – David Savard

Joel Edmundson – Arber Xhekaj

Jordan Harris – Johnathan Kovacevic


Kaleciler

Jake Allen – Sam Montembeault


çizikler

Chris Wideman


yaralanmalar

Carey Price (diz), Paul Byron (kalça), Emil Heineman (parmak), Mike Matheson (karın gerginliği), Joel Armia (üst vücut), Jonathan Drouin (vücut üst kısmı)

Oyun Raporu

Bu sezon mütevazı bir başarı elde eden bazı taraftarlar, Canadiens’in yeniden inşasının tamamlandığını ilan etmeye hazırdı. Çok hızlı değil. Bir yarışmacı olmak için gereken türden yetenekleri stoklamak için NHL Taslağı’nın zirvesine yakın bir yerde seçim yapmak bir yıldan fazla sürüyor. Sergi A: New Jersey Şeytanları.

Nico Hischier, Jack Hughes genel olarak birinci sırada. Dawson Mercer birinci turda.

Jesper Bratt, Miles Wood, Yegor Sharangovich, Michael McLeod, Jesper Boquist, Fabian Zetterlund Devils tarafından draft edildi. Ve bu sadece forvetlerin bir listesi.

Bu, sıralamaların en altında birkaç yıl geçiren ve draft yoluyla inşa edilen bir takım. Alexander Holtz, Luke Hughes ve Simon Nemec, Shakir Mukhamadullin ve Chase Stillman henüz bu kadroda olmayan ilk tur seçimleridir.

Habs taraftarlarının, takımlarının Salı gecesi Bell Center’da ezilmiş olduğu gerçeğini, Devils’in NHL’de genel klasmanda ikinci olmak için üst üste onuncu maçını kazandığı gerçeğini görmezden gelebilmesinin bir nedeni var. Sabır ve doğru bir şekilde yeniden inşa etme taahhüdü ile Kanadalılar, benzer bir yolu izlemek için artan yeteneklerine katkıda bulunabilirler. Şeytanlar şu anda izlemek için güzel bir hokey makinesi.

READ  Canadiens @ Maple Leafs: Fiyat Çalma Açıcı | 1. OYUN ÖZETİ

Ancak bu hemen olmayacak ve ek acı gerektirecektir.

Geçen Nisan ayında bu iki takım karşılaştığında, Doğu Bölümü’nün bodrum katı için yarışıyorlardı. Bu sezonun başlarında Devils sıçrama yaptı. Umuyoruz ki Hab’lar birkaç yıl içinde aynısını yapabilir; ve gerçekleştiğinde, toz mavilerini geride bırakalım.

Bir sonraki

Maçın ardından Montreal Canadiens, bu akşamki maçı kaçıran Jonathan Drouin’in dört ila altı hafta sahalardan uzak kalacağını duyurdu. Ekibe göre Drouin, 5 Kasım’da Vegas Golden Knights’a karşı oynanan bir maçta sakatlandı.

Perşembe gecesi bir maç için Blue Jackets ile buluşmak üzere Columbus’a giden Kanadalılar için hızlı bir tek maçlık yolculuk.

Artı

▲ Evgenii Dadonov, Sean Manahan, Jordan Harris, Johnathan Kovacevic

Eksi

▼ Arber Xhekaj, Joel Edmundson, Cole Caufield, Kirby Dach, Nick Suzuki, Jake Evans, Brendan Gallagher, Jake Allen

Oyun Önizlemesi

Oyun ön izlemesine buradan göz atın: Ters Retro Gece | ÖNİZLEME: NJD @ MTL