May
04
2022
0

Tottenham, fikrini değiştirdikten sonra McKennie için Juventus’u bir kez daha basmaya hazır

Bir rapora göre Tottenham, bu yaz Juventus ile olan bağlarını güçlendirmeye ve saflarına Weston McKennie’yi eklemeye hevesli.

Kuzey Londra’daki bir dizi Juve yıldızının başarısının, Antonio Conte’yi Yaşlı Kadın üzerinde başka bir hamle yapmaya ikna ettiğine inanılıyor. ve göre Kalsiomerkato, ABD’li yıldız McKennie için ciddi bir anlaşma arıyorlar.

Conte, Spurs’ün 23 yaşındaki orta saha oyuncusu için harekete geçmesini “talep etti”. Merkez orta saha oyuncusu USMNT için 31 kez kapatılmış, ancak şu anda bir metatars kırığı ile sahadan uzaklaştırılmıştır.

Conte, Ocak ayında Juve yıldızları Rodrigo Bentancur ve Dejan Kulusevski’yi imzalamasına rağmen orta sahasına biraz derinlik katmak istiyor.

Her ikisi de büyük hit oldu Tottenham Hotspur Stadyum. Winger Kulusevski, Spurs’e bu sezon 8,3 milyon – 2,5 milyon Sterlin ve önümüzdeki sezon 5,8 milyon Sterlin’e mal olacak 18 aylık bir kredi anlaşmasına katıldı.

Ayrıca, bir dizi spor kilometre taşına ulaşıldığı sürece, İsveç uluslararasını 29.2 milyon £ karşılığında satın alma zorunluluğu da var.

McKennie’ye ilgi satışı hızlandırabilir

Bu arada Bentancur, dört buçuk yıllık bir anlaşma imzaladıktan sonra kalıcı olarak katıldı.

Spurs, bu sezon Juventus’un eski defans oyuncusu Cristian Romero’ya sahip. Ayrıca bu sezon gösterdiği performanstan etkilendiği söyleniyor.

McKennie ayrıca Spurs’ün futbol direktörü Fabio Paratici’ye de yabancı değil. İtalyan, Torino’da geçirdiği süre boyunca McKennie’yi Schalke’den Juve’ye getirdi.

Juve ayrıca Dusan’ın gelişiyle gelecek sezon öncesinde net bir plana sahip. Vlahovic ve Denis Zakaria.

Ayrıca Paulo Dybala’nın sözleşmesini yenilememeye karar verdiler ve McKennie, kaynağa göre ayrılması muhtemel görünen bir oyuncu.

McKennie’nin Max Allegri’nin Allianz Stadyumu’ndaki planlarının bir parçası olduğu düşünülüyordu.

Ancak 2025’e kadar sözleşmesi olan oyuncuya olan ilgi nedeniyle bu durum değişmiş olabilir. Ve görünüşe göre Juve, Teksas doğumlu yıldızdan para kazanmaya cezbedici olabilir.

READ  Görkemli anlar Chelsea'yi Porto'ya hakim konuma getirdi

DAHA FAZLA OKU: Arsenal, Tottenham’ın ilk dördün neden çivilendiğini açıklarken, pundit “kaybedeceklerini” söyledi