Kas
16
2022
0

Ters Retro Gece | ÖNİZLEME: NJD @ MTL

Oyun Önizlemesi

Geriye Bakış

Habs’ın geri dönüşü uzatmada tamamladığı çılgın bir ileri geri oyundu. Her iki takım için de çok sayıda önemli makara golü vardı, ancak bu, asla oyundan çıkmadıklarını gösteren Hab’lar için güçlü bir karakter galibiyetiydi. Habs, üçüncü periyodun sonlarında bir güç oyunuyla maçı eşitledikten sonra, Mike Hoffman Kirby Dach’tan gelen beslemeyle arka kapıdaki oyunu bitirirken Kaiden Guhle harika bir pas atarak ikiye bir yaparak uzatmaya gitti. .

Son maç: MTL 5 PIT 4 F/OT

Eksiksiz bir oyun özeti için: Hoffman: OT Hero | ÖZET: PIT @ MTL

İzlenecek Oyuncular

 • Kirby Dach
  21 yaşındaki oyuncu, Vancouver’a karşı attığı iki golde yavaşlama belirtisi göstermiyor. Dach, Nick Suzuki ve Cole Caufield ile kanat oynarken gelişiyor. Dach’ın merkeze döndüğünde devam eden başarısını dört gözle bekliyoruz.
 • Arber Xhekaj
  Xhekaj hızla hayranların favorisi haline geldi. Arber 15 maçta dört puan alırken, taraftarlar onun fiziksel üstünlüğünün tadını çıkarıyor. Ancak Joel Edmundson ile eşleştiği ve onun dışında oynadığı için oyununda çatlaklar kendini göstermeye başladı. Mike Matheson’un ufukta dönüşü ile Xhekaj’ın nerede oynayacağını görmek ilginç olacak.
 • Sean Monahan
  Monahan, Montreal’de gözden kaçmaya devam ediyor, ancak sessizce harika bir oyun çıkardı ve Hab’lara büyük derinlik sağlamaya devam ediyor. Sadece 40 puanın biraz üzerinde tempoda olsa da, Monahan sezon devam ettikçe daha iyi hale gelmeli ve bu da takas son tarihi geldiğinde Hab’lara büyük fayda sağlamalıdır.

Zaferin Anahtarları

 • Savaşları kazan
  Son maçtaki birkaç gol, tahtalardaki zayıf oyunlardan kaynaklanıyordu. Hab’ların güçlü ve fiziksel olması gerekir. Basitçe, bir adamı tahtalara sabitlemek, diski yuvaya hareket ettirmesini engeller ve Hab’ların 50/50 disk kazansalar da kazanmasalar da iyi konumlanmalarını sağlar.
 • Özel takımlar kazanın
  Habs özel ekipleri tutarlı olmaya başlıyor ve bunu görmek harika. Hab’ların joker takım olma şansı yüksek ve güçlü özel takımlar bu noktalardan birini almak için uzun bir yol kat edecek.
 • Hız kullan
  Son maçta Hab’lar hızlı atak yaptı ve açılış golüne ve uzatma galibiyetine yol açtı. Hab’lar sürekli olarak hızlarını kullanırlarsa, her gece kazanma şansları olacaktır.
READ  Canadiens @ Flames: Dinlenmiş Bir Rövanş | HABS ÖNİZLEME
16. Oyun için İstatistiksel Eşleşme
Bell Merkezi, Montreal, QC | 15 Kasım 19:00 ET | TV: TSN2, RDS, ESPN+, MSGSN

2022-23 istatistikleri

ŞEYTANLAR KANADALAR
24 (3.) Puanlar (sıralama) 17 (17.)
12-3-0 Kayıt 8-6-1
W9 Meç W3
9-1-0 Son 10 5-4-1
3,67 (5.) GF/G (derece) 3.07 (18.)
2,53 (21.) GA/G (derece) 3.20 (18.)
19.6 (22.) PP % (sıra) 16.3 (26.)
80.0 (14.) PK % (sıra) 80.8 (12.)
54.9 Karşılaşma yüzdesi 51.1
Oyun Öncesi Alıntılar
Brendan Gallagher

 • “Habs formalarıyla çok fazla uğraşmak zor ama bence bunu Expo’larla yaptığınızda, bu şehir için bir anlam ifade ediyor ve aynı zamanda güzel bir görünüm.”
Öngörülen Forvetler, Savunma ve Kaleciler (değişebilir)
Forvet
Tatar – Hischier – Zetterlund
Sharangovich – Hughes – Bratt
Boqvist – Haula – Mercer
Ahşap – McLeod – Bastian
Caufield – Suzuki – Dach
Hoffman – Dvorak – Gallagher
Dadonov – Monahan – Anderson
Pezzetta – Evans – Slafkovski
Savunmacılar
Siegenthaler – Hamilton
Mezarlar – Marino
Smith – Severson
Guhle – Savard
Edmundson – Xhekaj
Harris – Kovacevic
diziliş dışında
çizik: Bahl, Holtz
Yaralı: Bernier, Blackwood, Palat
çizik: Geniş adam
Yaralı: Matheson (karın gerginliği), Heineman (parmak), Byron (kalça), Price (diz), Drouin (üst vücut), Armia (vücut üst kısmı)
kaleciler
Vitek Vanacek Jake Allen
Kayıt: 6-1-0
GAA: 2.33
Sv%: .909
BÖYLE: 1
Alternatif: Akira Schmid
Kayıt: 5-5-0
GAA: 3.19
Sv%: .902
BÖYLE: 0
Alternatif: Sam Montbeault
Oyun Beklentileri
Habs, arka arkaya onuncu galibiyetini arayan Devils’e karşı mücadele ederken üç maçlık galibiyet serisini canlı tutmaya çalışacak. Devils sezona en iyi başlangıçlardan birini yaptı ve 15 maçta 19 sayı atan Jesper Bratt tarafından yönetiliyor. Habs, onu durdurmanın bir yolunu bulmak zorunda kalacak ama aynı zamanda Devils’in birçok genç oyuncusunu da unutamayacak. Bu çok heyecan verici bir maç olacak çünkü her iki takım da birbirine çok benziyor ve galibiyet serilerini canlı tutmak istiyor.

Sonuç olarak

Devils, Hab’lar için zor bir geceye dönüşebilecek pek çok gol atmıyor. Hab’ların saldırılarında amansız olması ve Devils ağ yöneticisinin işini kolaylaştırmaması gerekecek.

READ  Monahan Geldi, Pişman Olmadı Ducharme | Hab'lar Not Defteri
Öne Çıkanlar

Takip et @AllHabs Twitter’dan