Kas
23
2022
0

Tai Bierria, Cignal Choco Mucho’nun yarı final teklifini sustururken görevi devraldı

Cignal ithalatı Tai Bierria. –PVL FOTOĞRAFI

Ağırlıklı olarak rakibini destekleyen ve her hatasını alkışlayan bir kalabalıkla çevrili Tai Bierria, kaliteli insanların genellikle gurur dediği şeyi çağırdığını söyledi. Ya da belki cesaret. Veya cüretkar.

Cignal ithalinin bunun için çok daha iyi bir terimi vardı.

“Angalar. Evet, o kelimeyi öğrendim, dedi Bierria.

HD Spikers, Bierria’nın ilham verici oyununu kullandı ve hayal kırıklığı yaratan ilk seti Salı günü Choco Mucho’ya karşı 17-25, 25-22, 25-18, 25-14’lük bir galibiyete dönüştürdü ve son Premier Voleybol Ligi Güçlendirilmiş Konferansı yarı final rıhtımını daha maç başlamadan perçinledi. dördüncü set başladı.

Uçan Titanların bağları koparmak için uygulanacak puan sistemi nedeniyle yarı finale yükselmek için biraz daha fazlasına ihtiyacı vardı: Dört setlik bir galibiyet. Ve hayranları, özellikle açılış setini perçinledikten sonra onlara kükredi.

Bierria, her Cignal hatasının ardından gelen tezahüratları duyduğundan Choco Mucho’nun düşüşü bu olabilirdi.

“Bana sahada biraz fazladan bir tavır verdi; sanki yanlış bir şey yapıyorsun [and] Tüm tezahüratları duyuyorsunuz,” dedi maçı 18 sayı ile bitiren Bierra.

Tamam, seni susturacağım, diye ekledi.

İZLEYİN: Tai Bierria, Cignal’ın Choco Mucho’yu 4.000 taraftarın önünde yenmesinden sonra: Bana sahada biraz fazladan tavır verdi. Yanlış bir şey yaparsan tüm tezahüratları duyarsın. Ben tamam, seni susturacağım. Küçük angas, bu kelimeyi öğrendim. | Lance Agcaoili/Inquirer Sports aracılığıyla

tarafından gönderildi Spor Sporları 22 Kasım 2022 Salı

Uçan Titanlar, üçüncü setin sonunda susturuldu. HD Spikers bu seti 2-1’lik bir üstünlükle aldı ve iki seti cebe attıktan sonra yarı finale yükseldi. Yine de Cignal, bir sonraki tura geçmek için biraz fazladan sosla bir sonraki tura geçeceğinden emin oldu.

Bierria, Cignal’ın bir sonraki turda Creamline, Chery Tiggo ve Petro Gazz’a katılmasının ardından “Bu çok özel” dedi. “Ne kadar çok çalıştığımızı düşünürsek, bu bir lütuf.”

READ  Aaron Rodgers takas söylentileri: Packers QB'nin ticarette tercih ettiği bildirilen üç iniş noktası

Her iki takım da oyunun başında tamamen Filipinli olmayı seçti, ancak bu Bierria’yı yavaşlatmadı. 4.000 kişilik kalabalığın çoğunu oluşturan Choco Mucho hayranlarını susturmak için 14 öldürme ve dört as ile bitirdi.

Creamline 7-1’lik (kazanma-kaybetme) rekorunu yarı finale taşıyacak. Cool Smashers’ın tek mağlubiyeti, ikinci maçta Angels of Petro Gazz’ı 25-16, 25-22, 27-25 yenen F2 Logistics Cargo Movers’a oldu.

Chery Tiggo 6-2’lik bir rekorla ilerlerken, Cignal bir sonraki turda son koltuğu 5-3’lük bir kartla perçinledi.

Ces Molina 13 sayı ve 9 kazık ile Bierria’ya çok yardımcı oldu.

İlk seti kaybettikten sonra Cignal koçu Shaq delos Santos, koğuşlarına ilerlemek için sadece iki sete ihtiyaçları olduğunu hatırlattı, ancak yine de koğuşlarının ölümcül formlarını göstermelerini istedi.

Onlara bunun bizim şansımız olduğunu, bu fırsatı kaçırmamamız gerektiğini söyledim. Ve dürüst olmak gerekirse, Choco Mucho’dan daha fazla deneyime sahibiz,” dedi Delos Santos Filipince.

HD Spikers, ilk setteki kazadan uyanırken, Bierria ikinci sette takımını 23-19 öne geçirirken, Flying Titans ithal Odina Aliyeva’yı bloke ederek set noktası olan 24-20’ye ulaştı.

Bierria, “Zorlayıcı antrenmanlar yaptık ve bu, bunun gibi maçlarda bize yardımcı oldu,” dedi.

Choco Mucho’nun umutları, çok sevilen iki yıldızının yaralanmasından sonra daha da azaldı. Kat Tolentino, ikinci setin ortasında Bierria’nın çivisini kazmaya çalışırken sağ dizini incitti ve Des Cheng sağ serçe parmağından sakatlanarak HD Spikers 21-15 öndeyken oyundan çıktı.

Tolentino dördüncü turda geri döndü, ancak o zamana kadar yarı final kapısı Flying Titans’ın suratlarına çarpılmıştı.

Choco Mucho 3-5’lik bir rekorla ayrıldı.

Sonrakini Oku

En son haberleri ve bilgileri kaçırmayın.

Abone olmak SORGULAYAN PLUS The Philippine Daily Inquirer ve diğer 70’den fazla başlığa erişim elde etmek, 5 adede kadar gadget paylaşmak, haberleri dinlemek, sabah 4 gibi erkenden indirmek ve sosyal medyada makaleler paylaşmak için. 896 6000’i arayın.

READ  Khris Middleton, Bucks'a 6. maçta Nets karşısında ihtiyaç duydukları istikrarı sağlıyor
Geri bildirim, şikayet veya sorularınız için, Bize Ulaşın.