Tem
05
2021
0

Son Maç Raporu – Sussex vs Glamorgan Group 3 2021

Bildiri

Glamorgan, David Lloyd’un 38’inden daha fazla vuruş olmamasına rağmen ilk vuruşlar paritesine doğru ilerliyor

Glamorgan 9 (Lloyd 38, Beer 2-29) parkuru için 205 sussex 226 (İbrahim 58, van der Gugten 3-45) 21 koşuyla

Sussex, Hove’daki LV= Insurance County Şampiyonası maçında Glamorgan’a karşı iyi mücadele ederken, on altı yaşındaki Dan İbrahim ikinci Şampiyonluğunu elli puan aldı. Genç, geçen ay Yorkshire’a karşı çıktığı 55’lik galibiyetini, Sussex’in toparlanıp 226’ya ulaşmasıyla birlikte 58’lik bir – şu ana kadarki tek yarım asırlık – takip etti.

Daha sonra zayıf saldırıları, oyun yağmur nedeniyle durdurulduğunda 9’a 205 olan Glamorgan’da parçalandı. Dört bowling oyuncusu, Eylül 2019’dan bu yana İlçe Şampiyonasında ilk kez kafa derisi olan bacak atıcı Will Beer dahil olmak üzere iki küçük kapı aldı.

Sussex, 161’de 7’ye devam etti ve Jack Carson, günün ikinci yarısında Michael Hogan’a ördek için oynamadan önce iki koşu ekledi. Ancak İbrahim, topu iyi bırakarak ve acele etmeden seriler biriktirerek, Stuart Meaker ve Mitch Claydon’ın son iki kaleye 63 sayı eklemesine yardımcı oldu. Meaker 23 sayı yaptı ve İbrahim son olarak 58 sayı yaptı ve 147 top ve dört sınırla yapıldı ve ardından Andrew Salter’ı devirdi.

Cevap olarak, Glamorgan topa vuran oyuncuların çoğu başladı, ancak Sussex saldırısı tıkandığı için kimse David Lloyd’un 38’ini daha iyi açamadı. Meaker, Joe Cooke’u düzelten bir vuruşla aldı ve Colin Ingram’ın Eylül 2017’den bu yana ilk Şampiyona vuruşu Claydon’ın ekstra sıçrama ile onu şaşırtmasıyla sona erdi ve 7 için ek yeri dışında yakalandı.

Billy Root ve Lloyd birkaç alarmla üçüncü küçük kapı için 54’ü koydular, ancak Meaker kapıdan Lloyd’u bowlinge geri döndü ve Claydon, Kiran Carlson’ı (17) dalış yapan Aaron Thomasson tarafından ikinci kaymada atletik olarak yakaladı. Root, Glamorgan 117’den 5 için ayrılmak için Stiaan van Zyl’e kilo vermeden önce çekici bir şekilde oynadı.

READ  Aus vs Eng, 1. ODI, 2022-23 - İngiltere ODI vuruş sıralarında Steven Smith

Bira, Douthwaite’in sürüş sırasında kaymaya yakalandığı ve Carson’ın Thomason tarafından kısa bacakta mükemmel bir düşük yakalama sayesinde Cooke’u aldığı aradan sonra patladı. Bira etkileyici bir kontrolle bovling yaptı ve James Weighell’in savunma eşyasını yendiğinde ikinci kalesini aldı. Bir sonraki seferde Timm van der Gugten, Carson’a ikinci bir küçük kapı vermek için derin orta kapıya girdi.

Hogan ve Salter, yağmur yoğunlaşmadan önce bir vuruş noktası elde ettiler, ancak her iki taraf da C Grubu tablosunu tırmanmaya çalışırken, son iki gün merak uyandırıyor.