Tem
08
2021
0

SL vs Ind, 2021 – Yuzvendra Chahal

Haberler

Formunun düştüğü fikrini küçümseyen Hindistanlı bacak vuruşu oyuncusu, takımın SL turu öncesinde kendisine olan güvenini ilettiğini söyledi.

Hindistanlı bacak vuruşu oyuncusu Yuzvendra Chahal, 13 Temmuz’da Colombo’da başlayan Hindistan’ın sınırlı sayıdaki Sri Lanka turu sırasında “daha kendinden emin bir Yuzi göreceğimizi” söyledi. Chahal, Kuldeep Yadav ile birlikte, 2019 Dünya Kupası’na giden yolda Hindistan’ın ODI takımının önemli bir üyesiydi. Ancak o turnuvadan beri ikisinin de kesin bir yeri olmadı. Bu, BCCI’nın yıl için yıllık sözleşme listesine de yansıdı, Chahal ve Yadav sırasıyla B ve A Derecelerinden C Derecesine düşürüldü.

2019 Dünya Kupası’nın sona ermesinden bu yana, Chahal ODI’lerde ortalama 37.12 ve 6.45’lik bir ekonomi hızında gitti. Bu rakamlar, o dönemde – Covid-19 pandemisi ile aynı zamana denk gelen – sadece beş maçta oynadığı gerçeğiyle nitelenmelidir, ancak Hindistan’ın Mart ayında İngiltere’ye karşı evinde üç maçlık ODI serisinin tamamı boyunca yedek kulübesinde kalmasıydı. takımdaki azalan öneminin bir nevi hatırlatıcısı. Ancak Chahal, takım yönetiminin kendisine olan güvenini ilettiğini söyledi.

READ  Zim - Pak, 2021 - Sean Williams lider olacak