Mar
23
2023
0

PVL: Petro Gazz, Creamline’a karşı Final hesaplaşmasını yeniden düzenlemek için PLDT’yi eledi

PVL Tüm Filipin Konferansı Finallerinde Petro Gazz Melekleri. –PVL FOTOĞRAFI

MANİLA, Filipinler — Petro Gazz, Perşembe günü Mall of Asia Arena’da düzenlenen All-Filipino Konferansı’nda PLDT’yi devirdikten sonra Premier Voleybol Ligi Finallerinde dördüncü kez Creamline ile mücadele edecek.

Melekler, yap ya da öl yarı final 3. Maçta öldürücü içgüdülerini gösterdiler ve High Speed ​​Hitters’ı 25-17, 25-23, 25-15’lik setlerde yenerek üç maçın en iyisi bir şampiyonluk serisi kurdular. Cool Smashers Pazar günü başlıyor.

Creamline daha önce F2 Logistics’i süpürdükten sonra bir Final rıhtımı ayırtmıştı.

Geçen yılın ilk konferansında ikincilikle yetinen Petro Gazz, hafta sonu Pasay City’de aynı sahada saat 18:30’da 1. maçta savunan şampiyon Creamline’a karşı intikam almaya çalışıyor.

Koç Oliver Almadro, Melekleri üçüncü denemelerinde ilk All-Filipino tacını izlerken ilk PVL Finallerini yapacak.

Petro Gazz sadece ikinci sette birkaç hata yaptıktan sonra 23-19 öne geçtiği için dirençle karşılaştı ve Dell Palomata ve Jovy Prado farkı 23-22 ile bire indirdi.

Ancak MJ Phillips, Petro Gazz’ı zaferin eşiğine getirmek için arka arkaya hızlı saldırılar yaptıktan sonra işleri yeniden düzene soktu.

Remy Palma ve Grethcel Soltones üçüncü sette 17-7 öne geçtiler. Yedek smaçör Dzi Gervacio partiye katıldı ve en büyük marjı, 11 sayı, 20-9’u hesaplamak için havada süzülen bir topla gol attı ve bir daha arkasına bakmadı.

Geçen Aralık ayında Reinforced Conference’ı kazandıktan sonra Petro Gazz’dan ayrılan PLDT teknik direktörü Rald Ricafort, eski takımına bir lastik maçında elendi.

High Speed ​​Hitters, yine Pazar günü bir başka en iyi üç seride F2 Logistics Cargo Movers’a karşı bronz seri mücadelesinde küme düşecek.

Sonrakini Oku

En son haberleri ve bilgileri kaçırmayın.

Abone olmak SORGULAYAN PLUS The Philippine Daily Inquirer ve diğer 70’den fazla başlığa erişim elde etmek, 5 adede kadar gadget paylaşmak, haberleri dinlemek, sabah 4 gibi erkenden indirmek ve sosyal medyada makaleler paylaşmak için. 896 6000’i arayın.

Geri bildirim, şikayet veya sorularınız için, bize Ulaşın.