Ağu
20
2021
0

Petry, Toffoli Buluşması | HABS BAŞLIKLARI

Jeff Petry, Tyler Toffoli (Fotoğraf: Jean-Yves Ahern / USA Today Sports)

ROKET SPOR MEDYA | MONTREAL, QC. – Burası, Canadiens haber kapsülünüz için haftanın her günü tek durak noktanız. İşte Habs Manşetleriniz!

Petry – Toffoli Buluşması

Julie Petry, Instagram hikayesinde bir fotoğraf paylaştı. Jeff Petry, Tyler Toffoli, Cat Toffoli ve kendisi, “Yalnızca 8 ay sürdü ve Michigan’a gelip Toffolis’le ilk kez takılmaları!”

Jeff ve Julie Petry, Tyler ve Cat Toffoli (Fotoğraf, Julie Petry üzerinden)

Kupadan Bir Bayram Daha

Hab ileri Cedric Paquette 28 yaşındaki oyuncunun geçen sezonu Ottawa Senatörleri ve Carolina Hurricanes ile geçirmesinin ardından 28 Temmuz’da Marc Bergevin tarafından serbest oyuncu olarak imzalandı. 2019-20’de Paquette, Tampa Bay Lightning ile bir Stanley Kupası kazandı, ancak COVID-19 kısıtlamaları nedeniyle gününü kupayla geçirme şansı bulamadı. Yani Perşembe günü, memleketi Saint-Majorique, Quebec’te Kupa’dan Paquette ve karides poutini vardı!

Yürüyüşe Çıkmak

Yeni imzalanan Habs defans oyuncusu David Savard Lord Stanley’s Mug’dan patates püresi, deniz tarağı ve havyardan oluşan yemeğini Kupa’yı Quebec City sokaklarında yürüyüşe çıkararak takip etti.

Savard, “Onu (Montreal’e) geri getirmeye çalışacağız, gelecek yıl için plan bu” dedi. “Gelecek yıl Kupa ile birlikte Lac-Beauport’a (konut) geri dönmek istiyorum.”

Canadiens savunma oyuncusu, “Patenleri giymeyi ve Bell Center’da ilk maçı oynamayı dört gözle bekliyorum” dedi. “Aileme ve arkadaşlarıma daha yakın olmak güzel olacak.”

David Savard (Fotoğraf: Philip Pritchard)

Killorn Hab’ları Trollüyor mu?

Habs taraftarları ve Montreal medyası tarafından çok fazla endişe duyuldu. Alex Killorn Bell Center’ın önünde Stanley Cup ile fotoğraf çekerken Canadiens’e burnunu sürtüyordu. Killorn’un tam olarak ne yaptığını bilmediğini söylemek saflık sayılmaz.

Quebec doğumlu Killorn nihayet olayla ilgili olarak “.. Dışarıda bir fotoğraf çekmek istedim. [the Bell Centre.] Biraz trolleme oldu mu? Belki, ama Kanadalılardan ya da onun gibi bir şeyden bir şey almaya çalışmıyordum. Ama ne olursa olsun, bunun için hiç uykumu kaybetmeyeceğim.”

READ  Bastonlar Özel Takımlara Hakim Oluyor | ÖZET: MTL @ ARABA

NHL 22 Kapak Gösterimi

Perşembe günü, EA Sports Maple Leafs’i öne çıkardı auston matthews NHL 22’nin kapak sporcusu olarak. Matthews, üç yıl içinde ikinci kez onuru aldı. Video oyunu, 15 Ekim’de tüm platformlar için dünya çapında piyasaya çıkıyor.

Kanadalılar Bağlantı podcast

Güncel Habs konuları bu haftaki bölümde tartışıldı. Kanadalı Bağlantı. Dinleyin, paylaşın ve abone olun!


Tüm Habs Hokey Dergisi
Copyright © 2021 Roket Sporları