Kas
16
2022
0

Mohammad Abbas iki yıllık Hampshire anlaşmasını imzaladı

Pakistanlı denizci Mohammad Abbas, önümüzdeki iki sezon boyunca Hampshire’ın denizaşırı oyuncularından biri olarak görünmek için bir sözleşme imzaladı.

Abbas, 2021’de katıldığından beri Hampshire için 16.83’te 91 Şampiyona kalesini aldı. Geçen yaz Hampshire 1973’ten beri ilk şampiyonluğunu elde etmek için çabalarken – sonunda Division’da üçüncü bitirirken, Kyle Abbott ve Keith Barker ile birlikte güçlü bir dikişli bowling üçlüsünün parçasıydı. Bir, Surrey ve Lancashire’ın arkasında.

Hampshire’ın kriket direktörü Giles White, “Mo’nun takım üzerinde büyük bir etkisi oldu,” dedi. “Geldiğinden beri hem inanılmaz bir oyuncu hem de harika bir rol model oldu. Onu önümüzdeki iki yıl boyunca aramızda görmek takım için büyük bir destek.”

32 yaşındaki Abbas, Pakistan için en son Ağustos 2021’de Test kriket oynadı ve muhtemelen önümüzdeki iki yaz boyunca Hampshire’da olacak.

Abbas şunları söyledi: “Yeni bir sözleşme imzaladığım ve Hampshire’da iki yıl daha kalacağım için çok mutluyum. Ageas Bowl’da geçirdiğim zamanı çok sevdim ve takımın LV’de gümüş eşyalar için ilerlemesine yardımcı olmayı dört gözle bekliyorum.” = Sigorta İlçe Şampiyonası.”

READ  Son Maç Raporu - Sussex vs Glamorgan Group 3 2021