Tem
13
2021
0

McDavid Habs’ı Övüyor, Fiyat | MANŞETLER

(Fotoğraf, Francois Lacasse/NHLI tarafından Getty Images aracılığıyla)

ROKET SPOR MEDYA | MONTREAL, QC. – Montreal Canadiens için sezon dışı başladı, ancak takımlar Seattle Genişletme Draft’ına ve NHL Giriş Draft’ına ve ardından serbest oyuncu kadrosuna hazırlanırken haber sıkıntısı yok.

McDavid’den övgü

Edmonton Yağlayıcılar Connor McDavid 2020-21’de Hart Memorial Trophy ve Ted Lindsay Ödülü’nü kazandı. McDavid, Canadiens Stanley Cup yarışıyla ilgili olarak çok iltifatta bulundu.

McDavid, “Kuzey Bölümü’nde kimin oynamak zorunda olduğunu sorarsanız, bence [the Canadiens] dokuz veya 10 kez, size bunun şaşırtıcı olmadığını söyleyebilirler. Takımları playofflar için kuruldu, büyükler, güçlüler ve ortalamalar ve hepsi yuvarlanan ve aynı şeyi yapan dört çizgileri var.”

McDavid ayrıca Canadiens’in kalecisi için çok övgüde bulundu Carey Fiyatı. McDavid, “Açıkçası en iyi kalecilerden birine sahipler, en iyi kaleci olmasalar da onları destekliyorlar,” dedi McDavid, “yani onlar gerçekten sağlam bir takım ve kesinlikle onlarla savaştık ve harika bir ay geçirdiler.”

Roket işareti D-man

Laval Rocket, defans imzaladı Tory Dello bir yıllık, tek yönlü AHL sözleşmesine. 24 yaşındaki defans oyuncusu, 2020-21 sezonunda AHL Grand Rapid Griffins için 19 maça çıktı ve iki asist yaptı.

Dello, Canadiens pivotunun takım arkadaşıydı Jake Evans Dört yıllık NCAA görev süresi boyunca Notre Üniversitesi’nde iki sezon boyunca.

Ördekler Bouchard’ı karşılıyor

Eski Laval Rocket baş antrenörü Joel Bouchard Pazartesi günü Anaheim Ducks genel müdürü ile birlikte basınla bir araya geldi Bob Murray.

Bouchard, “Bob (Murray) ve Martin Madden ve Ducks ekibindeki herkesle konuşmamı gerçekten beğendim” dedi ve “hemen gerçekten bağlantı kurduk.”

READ  Zavallı Power-play | ÖZET: SJS @ MTL

“Bunun sonunda kararımı zorlaştıracağını biliyordum çünkü her zaman tüm açılardan bakmanız gerekiyor, ama bu iyi bir uyumdu. Zorlukları severim, kendimi yeniden icat etmeyi severim – bir meydan okumadan vazgeçecek türden bir adam değilim ve bunun çok zorlu bir meydan okuma olduğunu hissettim” dedi.

Laval Adayları

TVA Sports sunucusu JP Bertrand, Syracuse Crunch’ın yardımcı antrenörler olduğunu bildirdi Gilles Bouchard ve Eric Veilleux Laval Rocket için baş koçluk pozisyonu için adaylar. Bertrand ekledi Louis RobitailleQMJHL’nin Gatineau Olympiques’in genel müdürü ve baş antrenörü olan , aynı zamanda değerlendiriliyor.

Pozisyon için görüşmelerin devam ettiğine inanılıyor.

Babamın evi!

Pandemi sırasında hokey oynamak, NHL oyuncuları ve aileleri için zorluklara neden oldu. Kanadalı defans Jon Merrill neredeyse üç aydır eşinden ve küçük çocuklarından uzaktı. Yeniden bir araya gelmeleri çok sevimliydi.

Kanadalılar Bağlantı podcast

Canadiens Connection’ın bu haftaki bölümünde güncel Habs konuları tartışıldı. Dinleyin, paylaşın ve abone olun!


Tüm Habs Hokey Dergisi
Copyright © 2021 Roket Sporları