May
24
2021
0

Man Utd oyuncuları, Solskjaer’ın Sancho teklifini iptal etmesini ve 75 milyon sterlinlik Prem yıldızı imzalamasını istiyor

Manchester United oyuncularının Ole Gunnar Solskjaer’i Jadon Sancho’ya olan ilgisini kesmeye ve bunun yerine bir Premier Lig oyun kurucusu imzalamaya çağırdığı bildirildi.

Red Devils, geçen yaz Sancho’yu imzalamak istedi. Ancak, İngiltere kanat oyuncusu için 100 milyon £ ‘dan fazla talepte bulunan Dortmund ile anlaşma sağlayamadılar. Bundesliga kıyafeti şimdi talep edilen fiyatı 77 milyon £ ‘a düşürdü ve 21 yaşındaki çocuğun hala harekete geçmeye istekli olduğu söyleniyor.

Ama bir rapora göre Daily Telegraph, bir dizi anahtar Birleşik erkekler Jack Grealish’in bu sezonki performanslarından o kadar etkilendiler ki bunun yerine Old Trafford’daki Aston Villa adamını istiyorlar.

Buna rağmen, Solskjaer’in hala Sancho’yu saldırısını desteklemek için ilk tercihi olarak gördüğüne inanılıyor. Yeni bir sağ kanat oyuncunun eklenmesi, Red Devils patronu için büyük bir önceliktir. Grimsi doğal olarak solda oynuyor.

İki yaz önce neredeyse Tottenham’a katılan 25 yaşındaki oyuncu, bu sezon Premier Lig’in en iyi oyuncularından biri oldu. Gerçekten de, sergilerinin kendisine bu yaz Gareth Southgate’in İngiltere kadrosunda Euro karşılığında bir yer kazandırması bekleniyor.

Villa, en iyi varlıklarını satmaya istekli olmasa da, 75 milyon sterlinlik bir teklifin hile yapabileceği belirtiliyor.

Ancak, bu ayın başlarında Grealish’in ajanı Jonathan Barnett, Old Trafford’a potansiyel bir geçiş söylentileri ile alay etti.

Dedi ki: Gerçek şu ki biz bilmiyoruz [what will happen]. Birçok kulüp var ve Manchester United’ı bunun üstüne koymam [list].

Ama o da kalabilirdi. Bu yüzden kulüp Aston Villa’nın Jack ve kendimizle yapacağı bir konuşma ve sonra nereye gideceğimizi göreceğiz. “

Herhangi bir potansiyel transferin Euro’dan önce gerçekleşmesi olası değildir. Bu, Grealish ve İngiltere başarılı bir turnuvanın tadını çıkarırsa değerinin artabileceği anlamına geliyor.

READ  Artan oyuncu endişeleri, Klopp'un olası üçlü Liverpool desteğini sağlayabilir

Sosyal medya kanallarımızı takip edin – yayındayız Facebook, Twitter ve Instagram


Man Utd, Kane’i indirmek için büyük bir oyun oynadı

Bu arada, Manchester United’ın bu yaz Tottenham forvetini Manchester City’nin elinden çalmak için Harry Kane’in maaşını haftada 400.000 £ ‘a ikiye katlayacağı bildirildi.

İki Manchester devinin, istifa etmesi beklenen İngiltere kaptanı için sıranın başında olduğuna inanılıyor. Mahmuzlar Sezon sonunda kulüp ile 17 yıllık uzun bir birliktelikten sonra. Chelsea, Barcelona ve Real Madrid de yarışıyor. Ancak, Kane’in bunun yerine kuzeye doğru bir geçişi tercih ettiği söyleniyor.

Ian McGarry’ye göre Aktarım Penceresi Podcastolduğuna inanıyor Kırmızı şeytanlar Canavar maaş artışının yanı sıra, Kane’e 18 milyon sterlinlik bir ücret karşılığında imza atmaya hazır.

Herhangi bir anlaşmayı tatlandırmak için diğer tarafa hareket eden oyunculardan bile söz edildi. Anthony Martial tartışılan seçeneklerden biri. diğer iki United yıldızıyla birlikte.

Ancak Old Trafford transfer şeflerinin Altın Çizme kazananını imzalamak için bankayı kırması gerekecekti.

Daniel Levy’nin tılsımıyla yollarını ayırmak için 240 milyon sterlin talep edebileceği bazı öneriler var. Bu rakam Neymar ve Kylian Mbappe’nin önceki rekor transferlerinin çok üstünde.

DAHA FAZLA OKUYUN: Scholes, Solskjaer’in Man Utd’un yaz alışveriş listesinde olması gereken üçlüsü seçti