Haz
14
2021
0

Kyler Murray, büyürken neden bir Cowboys hayranı olmadığını açıklıyor: ‘Her zaman kıçlardı’

Kyler Murray, “Dallas” a fazladan bir S eklemek istiyor.

Murray, Teksas’ta doğup büyüdü, liseye Lone Star Eyaletinde gitti ve Oklahoma’ya inmeden önce üniversite kariyerine Texas A&M’de başladı.

Kardinaller ile Teksas’ın batısında oynamak için hazırlanırken, Kovboylar Murray’in DNA’sında büyüyordu, değil mi? Çok hızlı değil.

Yakın zamanda ortaya çıkan bir videoda Murray’in gençliğinde bir Kovboy hayranı olup olmadığı sorulduğunda, Kardinaller QB’den hızlı ve oldukça komik bir yanıt geldi:

“F-hayır” dedi. “Onlar her zaman eşekti.”

DAHA: Murray’in hala beyzbol üzerinde gözleri var

Anlambilim bir yana, Teksas’ta iki kez Mr. Football ödülü kazanan Murray’in haklı olduğu bir nokta var: Murray henüz 23 yaşında, 90’ların başındaki Cowboys hanedanlığı yıllarından sonra doğdu ve gerçek bir şampiyonluk yarışmacısı görmedi. hayatı boyunca Büyük D’nin dışında. 1997’den beri – Murray’in doğum yılı – Kovboyların sadece dört playoff zaferi var, en sonuncusu 2019’da geliyor.

Murray ve Cardinals, 2020’de Kovboyları oynadı ve Arizona, Dallas’ı 38-10’luk bir final skoruna ayarladı. Murray, yine de, zaferdeki 24 denemeden sadece dokuzunu tamamladı. O çabada iki touchdown yaptı.

Murray, 2021 sezonunda Dallas’ı mahvetme şansına sahip olacak: Arizona ve Dallas, 2 Ocak 17. Hafta’da oynayacak.

Murray sadece ‘Erkeklerin o zaman hala çörekler olacağını umabilir.

READ  Patrick Mahomes ve Tom Brady, Madden 22'nin kapağı için başını salladı; Twitter kutu resmini yırtıyor