Tem
21
2021
0

Kraken, Fiyatın Geleceğini Belirleyecek | MANŞETLER

Carey Price (Fotoğraf Scott Audette/NHLI tarafından Getty Images aracılığıyla)

ROKET SPOR MEDYA | MONTREAL, QC. – Habs hayranları için birkaç acı dolu günden sonra, Seattle Genişleme Taslağı sonunda burada. Kraken tercih edilen oyuncuyu seçemese de en azından taraftarların bir cevabı olacak. Bununla birlikte, seçilen oyuncuya bağlı olarak duygusal acı bir süre daha devam edebilir.

Fiyat Kraken tarafından mı seçilecek?

TSN’den Pierre LeBrun, Seattle genel müdürü Ron Francis’in birkaç görüşme yaptığını bildirdi. Carey Fiyatımenajeri Gerry Johannson. Bu konuşmaların içeriği bilinmemekle birlikte, Kraken’in gerçekten Price ile ciddi şekilde ilgilendiğinin ve gerekli özeni gösterdiğinin bir başka göstergesi olmalıdır.

LeBrun, Seattle’ın Canadiens’e Carey Price’ı almama teklifinde bulunmak için son ana kadar bekleyebileceğine inanıyor. Kraken tarafından seçilen 30 ismin son listesi, Çarşamba sabahı saat 10.00’da NHL’ye bağlı. ET.

Kraken oyuncularının isimlerinin okunduğu saat 20.00’den itibaren Seattle’da Will Carey Price hazır olacak. ET? Biz bilmiyoruz. Ancak Price, sakatlanan dizi ve kalçasıyla ilgili olarak Perşembe günü New York’ta bir uzmanla görüşecek.

Seattle sahipleri kararını verdi

ESPN muhabiri Greg Wyshynski, Kraken’in Carey Price’ı seçeceğine inandığını söyledi. Wyshynski, “(Seattle) sahiplerinin istediğini kesin olarak biliyorum” dedi. [to choose Price.] Yarın akşam satmaya başlayacakları Kraken formalarının arkasında Price’ın adını görme fikrine kapılırlar.

Sahiplerin fikirlerini dile getirmeleri, bunun bir anlaşma olduğu anlamına gelmez. Wyshynski, hokey operasyonları bölümünün hala kendi sonuçlarına varması gerektiğini açıkladı. Hokey Operasyonları bünyesindeki Kraken Araştırma ve Geliştirme departmanı da karara katkıda bulunacak.

CH ekibi kimin seçileceğine inanıyor?

Elliotte Friedman, Carey Price’la ilgili kararın çok yakın olduğuna inanıyor. Canadiens perspektifinden yönetim, Kraken’in kadrolarından bir savunma oyuncusu seçeceğine inanıyor. Brett Kulak veya Cale Fleury.

Allen yükü kaldırabilir mi?

Carey Price, Seattle Kraken tarafından seçilirse, Jake Allen Canadiens’in bir numaralı kalecisi olarak yükün üstesinden gelmek mi? Montreal’i playofflara götürmekten Allen’ın sorumlu olduğu sık sık tekrarlanan konuşmaları duyuyoruz, ama bu doğru mu?

READ  Canadiens @ Flames: Rebound Arıyor | HABS ÖNİZLEME

Objektif olarak, hayır değil.

Canadiens sezonunda (7 Şubat – 31 Mart) yedi buçuk haftalık bir süre boyunca Jake Allen galibiyet alamadı. Dominique Ducharme’nin yedek kulübesine geçtiği tarihten normal sezonun sonuna kadar Allen 22 maçta forma giydi, ancak ortalamaya karşı 2.86 gol (GAA) ve .898 tasarruf yüzdesi (%Sv) ile sadece yedi galibiyet kazandı.

Carey Price’ın Mart ayında Canadiens playoff noktasını güvence altına almak için uzun bir yol kat eden bir dizi parlak performans olduğunu söylemek doğru olur. Dokuz başlangıçta, Price Mart’ta 1,87 GAA ve %0,931 Sv ile 6-1-2 gitti, playofflarda izlenecek parlak performansların bir önizlemesi.

Ristolainen kısa listede

Marc Bergevin’in yerine birini bulma arayışında. Shea Weber, Kanadalılar Sabres defans oyuncusu ile ilgilenebilir Rasmus Ristolainen. Ristolainen, Bergevin’in kısa listesindeki en iyi D-man olmasa da, Pierre LeBrun, hem Canadiens hem de Winnipeg Jets’in Buffalo genel müdürü Kevyn Adams ile Ristolainen hakkında görüştüğünü bildirdi.

26 yaşındaki Ristolainen, geçen sezon Sabres formasıyla çıktığı 49 maçta 4 gol, 14 asist ve 18 sayı kaydetti. Ristolainen’in 5.4 milyon dolarlık kontratının bitmesine bir yıl daha kaldı.

Beauvillier ile ilgilenen Hab’lar

Canadiens’in forvetten hücumu eklemesi gerektiği açık. Dördüncü Periyot, Marc Bergevin’in kanat oyuncusu olup olmadığını belirlemek için New York Adalılarına ulaştığını bildirdi. Anthony Beauvillier. 24 yaşındaki oyuncu, kendisine 2,1 milyon dolar ödendiği bir sezonu yeni bitiren, beklemede olan bir kısıtlı serbest oyuncu.

Beauvillier, 2020-21 sezonunda çıktığı 47 maçta 15 gol 13 asistle 28 sayı kaydetti.

Kanadalılar Bağlantı podcast

Canadiens Connection’ın bu haftaki bölümünde güncel Habs konuları tartışıldı. Dinleyin, paylaşın ve abone olun!


Tüm Habs Hokey Dergisi
Copyright © 2021 Roket Sporları