Haz
08
2021
0

James Anderson, İngiliz oyuncuların Ollie Robinson tartışmasının ardından ‘kendimizi geliştirmeye’ kararlı olduklarını söylüyor

James Anderson, Perşembe günkü Edgbaston’da Yeni Zelanda’ya karşı düzenlenen ikinci LV= Insurance Testine yönelik birikim, Ollie Robinson’ın Twitter’da bir dizi tarihi saldırı gönderisi nedeniyle askıya alınmasıyla gölgede kalmaya devam ederken, İngiltere oyuncularının “insan olarak kendimizi geliştirmeye” kararlı olduklarını söyledi. .
162. Testi için seçilirse İngiltere’nin en çok forma giyen oyuncusu olarak görevi Sir Alastair Cook’tan devralacak olan Anderson, Robinson’ın maç ortası özrünün takım tarafından kabul edildiğini, ancak konunun aceleyle kapanmasının pek olası olmadığını söyledi. Pazartesi günü, takıma dahil olan başka bir oyuncunun 16 yaşında ırkçı sözler yayınladığı ortaya çıktı.

Anderson, “Zor bir zaman” dedi. Oyuncular olarak bundan bir şeyler öğrenmeye çalışıyoruz ve bu konularda eğitim almanın önemli olduğunun farkındayız. Bunu ECB ve PCA ile yapmaya devam ediyoruz. [Professional Cricketers’ Association], temelde insan olarak kendimizi geliştirmek için seriden önce atölye çalışmaları yapıyorduk. Bunun olmamasını sağlamaya çalışmak için.”

READ  Son Maç Raporu - Hindistan - Yeni Zelanda Finali 2019-2021