May
01
2021
0

IPL 2021 – Gerald Coetzee Rajasthan Royals için geliyor, ancak Rassie van der Dussen için görünen NOC sorunları

Haberler

Kraliyet ailesinin denizaşırı kadrosu, Coetzee’nin eklenmesiyle sadece beş üyeden oluşuyor.

Görünüşe göre Güney Afrika’nın saldırgan Rassie van der Dussen, IPL 2021’in geri kalanında Hindistan’daki Rajasthan Kraliyetlerine katılmayacak. ESPNcricinfo, Hindistan’a uçmak için vize aldığını ancak İtirazsız Sertifika (NOC) alamadığını anlıyor. ) Cricket South Africa’dan, bunun nedeni olarak yaralanmayı belirten. Yaralı Ben Stokes’u değiştirmesi gerekiyordu.

Bu arada Royals, 20 yaşındaki Güney Afrikalı hızlı bowling oyuncusu Gerald Coetzee’yi İngiltere’li Liam Livingstone’un yerine geçecek şekilde seçti. Coetzee Hindistan’a indi ve karantinasını bitirdi ve Cumartesi günü Kraliyet ekibiyle antrenman yaptı.

Kraliyetler’in denizaşırı kadrosu, Jos Buttler, David Miller, Chris Morris, Mustafizur Rahman ve Coetzee dahil olmak üzere sadece beşe düştü.

Coetzee, Güney Afrika’nın iç sahasında Şövalyeleri temsil ediyor ve ayrıca iki 19 Yaş Altı Dünya Kupası oynadı. Dokuz kalesi var ve sekiz T20’de 7,68 ekonomi oranı var.

Kraliyetlerin denizaşırı birliği, IPL başlamadan önce bile tam güçte değildi. Jofra Archer, Mart ayında ameliyat oldu ve sonunda turnuvadan çıkarıldı ve diğer üç oyuncu – Stokes, Livingstone ve Andrew Tye – farklı nedenlerle Hindistan’dan ayrıldı. Stokes, Nisan ortasında parmağını kırdı ve Livingstone “balon yorgunluğunu” gerekçe göstererek Hindistan’dan ayrıldı. Ardından Tye, Hindistan’daki kötüleşen Covid-19 durumuyla ilgili endişelerin artmasıyla evine döndü.

Hindistan’daki salgının şiddetli durumu Kraliyetlerin uluslararası oyuncuları için yedek oyuncular ayarlamasını zorlaştıracak gibi görünüyor. Sezonlarının altı maçında, sadece iki galibiyetle puan tablosunda alttan ikinci sırada yer alırlar. Bir sonraki maçlarını Pazar günü, alt sıralarda yer alan Sunrisers Hyderabad’a karşı oynayacaklar.