Mar
18
2023
0

Habs Hokey Raporu: Hart CH Giyecek mi? | VİDEO

MONTREAL, QC — En son Montreal Canadiens ve Laval Rocket haberlerine içeriden bir göz atmak, en sevdiğiniz hayran teçhizatını sergilemek VE hokey sorularınıza yanıt almak için bir yer arıyorsanız doğru yerdesiniz yer!

Tarafından barındırılan Amy JohnsonAHL Raporunda baş muhabir, Habs Hokey Raporu size Hab’ların ölçülü bir görünümünü veren ve sizi onların en iyi adayları ve AHL üyesi ile yakınlaştıran yeni bir haftalık video sütunudur. Her Perşembe şunları bulacaksınız:

    • Kanadalılar ve Laval Roketi hakkında içgörü,
    • potansiyel müşteriler ve diğer personel ile özel bire bir görüşmeler,
    • ve bolca hayran etkileşimi!

Habs Hockey Raporu, yinelenen bir posta çantası segmenti, Kanadalılar hakkındaki görüşlerinizi bize iletme fırsatları ve Alışkanlıklarınızı Gösterin! Bu da ne? Pekala, bu Rocket Sports Media eskisini yeniden canlandırmaktan heyecan duyuyoruz ama güzel. İşte nasıl çalıştığı:

  • Twitter, Facebook ve Instagram’da en iyi Habs ve Roket teçhizatınızı, hayranlık uyandıran hayran mağaranızı veya sevimli süslü çocuklarınızı ve evcil hayvanlarınızı spor yaparken siz ve arkadaşlarınızın fotoğraflarını çekin.
  • Fotoğraflarınızı #ShowYourHabs etiketiyle etiketleyin.
  • All Habs YouTube kanalına abone olun ve sizi şovda öne çıkarabileceğimiz Habs Hockey Report’u izleyin!

Bu hafta:

Bu haftaki bölümde Amy, Philadelphia Flyers’ın ağ yöneticisine ait olduğu yönünde dönen kalecilik söylentisini inceliyor. Carter Hart bir takas için uygun hale getirilecek ve Montreal Canadiens için neden uygun olup olamayacağının birkaç nedenini tartışıyor!

Aşağıdaki videonun tamamını izleyin, ardından All Habs Hockey Magazine’e abone olmayı unutmayın. Youtube kanalı.

Daha fazla Kanadalı içeriği ister misiniz? Aşağıdaki bağlantılara göz atın ve kapsamlı Montreal Canadiens kapsamı için AllHabs.net’i yer imlerine ekleyin.

Daha Fazla Kanadalı İçeriği: