Nis
07
2021
0

Habs Fan Forumu: Meşgul Bir Hafta “Kapalı” | VİDEO

MONTREAL, QC – Montreal Canadiens bilgisindeki birkaç ifade, “Forum“. Sporting News tarafından bir zamanlar “hokey tarihindeki en çok katlı bina” olarak adlandırılan arena, 1924-1996 yılları arasında yaklaşık 18.000 Habs taraftarına ev sahipliği yapmıştır.

Bugün Cabot Meydanı’ndaki bu ikonik yapı, Stanley Cup’ı kazanan heyecanın ortasında artık paten, sopa, disk ve tezahürat sesleriyle yankılanmıyor. Bununla birlikte, Habs hayranları seslerini duyurmaya devam etmenin yeni yollarını buldular.

Rocket Sports Media bunu akılda tutarak size yeni bir video sütunu sunmaktan gurur duyar, Habs Fan Forumu. Haftalık video serisine katkıda bulunan Ben Dankiw ev sahipliği yapıyor. Her hafta sizi Habs’ın iniş ve çıkışlarını bir hayranın bakış açısından özetlemek için bir yolculuğa çıkaracak. Bu yüzden kemerinizi bağlayın, her zaman vahşi bir yolculuktur!

Bu hafta:

Bu haftanın bölümünde Ben, Eric Staal Ticaret, Cole Caufield giriş seviyesi sözleşmesini imzaladı ve Habs, bir haftalık COVID-19 protokolü kapatıldıktan sonra oyuna geri döndü.

Aşağıdaki videonun tamamını izleyin, ardından All Habs Hockey Magazine’e abone olmayı unutmayın. Youtube kanalıayrıca!

Daha Fazla Canadiens İçeriği:

READ  Jets @ Canadiens: Jetlerin Peşinde | HABS ÖNİZLEME