May
27
2021
0

EL nihai kaybından sonra Scholes, De Gea’yı dövüyor; Rio, Man Utd ekranına kızdı

Paul Scholes, Manchester United’ın Çarşamba akşamı Europa League finalinde Villarreal’i mağlup ettiği penaltı atışlarındaki zayıf performansının ardından David De Gea’yı eleştirdi.

Kızıl Şeytanlar ve LaLiga oufit Gdansk’ta 1-1 berabere kaldı ve olaysız bir uzatma süresinden sonra oyun noktasal vuruşlara gitti. Villarreal kalecisi Geronimo Rulli, İspanyol tarafını öne koymadan önce, United’ın her dış saha oyuncusu penaltıyla ağları buldu. De Gea sonra ayağa kalktı, ancak zayıf çabası, zayıfların zaferini teslim etmek için rahat bir şekilde kurtarıldı.

De Gea için ceza kaydetmedi Birleşik beş yıldan fazla bir süredir. Ve çatışma sırasında bir kez daha inandırıcı görünmüyordu.

Ve Scholes, İspanyolların cezalarla olan zayıf sicilinin maçtan önce potansiyel bir faktör olduğuna inanıyor.

Efsanevi United orta saha oyuncusu Scholes, “Cezaları aldığınızda her şey olabilir, bunu biliyoruz” dedi. BT Spor.

“Bir İngiliz olduğum için, yanlış tarafta olacağımız konusunda her zaman biraz endişeli hissediyorum.

“Ama cezalar, söylemelisin… David… ondan önce sicilinden bahsettik, bir penaltı kurtarmaya benzemiyordu. Onlar [United] Luke Shaw’un cezasıyla da biraz şanslı oldu. “


TEAMtalk’ın günlük haber bültenine ücretsiz abone olun…


Man Utd yeterince iyi değil

Eski United defans oyuncusu Rio Ferdinand şunları ekledi: “Acımasızca dürüst olacaksanız, Man United bu gece yeterince iyi değildi.

“Villarreal bunu böyle yapmaktan daha rahattı, böyle cezalar almaktan mutlu olurlardı.”

Scholes daha sonra cevap verdi: ”’Zavallıların yaptığı bu, işi kolaylaştırmıyorlar, onlardan gerçekten hiçbir şey beklenmiyor.

“Kolay olabilir, kutunuzun kenarına oturun ve savunun. Ama yine United, sahip oldukları kaliteyle, Premier Lig’i ikinci sırada bitirerek, öndeki kaliteyle, ancak [Villarreal] Sadece durdurdular, savunmada harikaydılar. [Unai] Emery doğru anladı. “

DEVAMINI OKU: Rashford, Man Utd’a söz veriyor; EL nihai kaybından sonra ırkçı hakaretleri ortaya çıkarır

READ  Newcastle, Brighton tarafından parkın dışında oynandıktan sonra tehlikeli bir pozisyonda