May
11
2021
0

Dodgers ‘Trevor Bauer’ kızdı ‘takımın slaytı devam ederken:’ Kaybetmekten ‘nefret ediyorum’

Dodgers, National League West’te üçüncü ve .500’ün üzerinde bir maç. Trevor Bauer buna kaydolmadı.

Sağ elini kullanan oyuncu, Dünya Serisi şampiyonlarının devam eden çöküşünden dolayı üzüldüğünü tüm dünyaya duyurdu. LA, sezona 13-2 başladıktan sonra son 20 maçından 15’ini kaybetti. En son mağlubiyet, Pazar günü Bauer’in başladığı ve mağlubiyeti aldığı Melekler’e 2-1’lik bir karardı.

FAGAN: Kartlar, White Sox, Albert Pujols için en uygun olanlardan biri değil

“Şahsen kızgınım. Kaybetmekten nefret ediyorum. Kazanmak istiyorum, bu yüzden buraya geldim ve şu anda yeteneklerimizle oynamıyoruz,” dedi Bauer (MLB.com için), altı vuruştan fazla iki koşmaya izin veren.

Bauer bu sezon mükemmeldi – 2.50 ERA’ya sahip ve sekiz başlangıçta 67 grevde takım lideri. Kesinlikle 3-2 rekorundan daha iyi attı; iki mağlubiyet ve üç kararsızlık süresinde iki, bir, iki, bir ve iki kazanılmış koşulara izin verdi.

Ve bu, Dodgers’ın bölümdeki Giants ve Padres’in arkasında olmasının temel nedenlerinden birine ulaşıyor: Hücum sıçradı. LA, 0,221 / 0,332 / .358 eğik çizgi, 19 home run ve oyun başına 10’a yakın vuruşla bu 20 maçlık streçte ortalama 4,3 koşu yaptı. Bu rakamlar Cumartesi günü 14 turluk bir patlama ve 2 Mayıs’ta 16 turluk bir oyunla şişirildi.

Orta saha oyuncusu Cody Bellinger (bacak) bir ayı kaçırdı ve saymaya devam ediyor, ancak LA’nin kadrosunun bunun üstesinden gelmek için yeterince derin olması gerekiyordu. Corey Seager (18 Nisan’dan beri .678 OPS), Max Muncy (.642 ​​OPS) ve Gavin Lux (.578 OPS) plakada mücadele etti.

MLB.com’dan Chris Taylor, Pazar günü yaptığı açıklamada, “Yarasalarda çalışıyoruz ve adamları üsse götürüyoruz, onları içeri almak için ne gerekiyorsa yapamıyoruz, öyle görünüyor” dedi.

LA yöneticisi Dave Roberts, takımının bir başka yakın yarışmayı kaybetmesini izledikten sonra kulağa olumlu gelmeye çalıştı. Dodgers, mevcut kuyruk dönüşü sırasında tek koşu oyunlarında 2-9 arasında.

READ  Mart Madness 2021 programı: Perşembe günkü NCAA Turnuvası İlk Dört maç için saatler, kanallar, skorlar

“Bugün bir deneme yaptığımız için sonuca bakmak kolay, ancak bence bugünkü işin gövdesi, son birkaç gün çok daha iyi.” dedi.

Vurucular, Salı günü başlayacak olan dokuz maçlık bir evde kalma sırasında karışık bir atış asasıyla karşı karşıya kaldıklarında bu teoriyi test edecekler. LA, Mariners’a karşı iki, Marlins’e karşı üç ve Diamondbacks’e karşı dört oynayacak. Seattle, ERA takımında ana dallarda 18., Miami üçüncü ve Arizona 25. – Pazar günleri arasında.