Mar
10
2023
0

David Murrell, PBA Slam Dunk kralı olmak için Tyrus Hill’i geride bıraktı

David Murrell, 2023 PBA All-Star Slam Dunk Yarışmasını kazandı. –PBA FOTOĞRAFI

PASSI CITY — Yakınsama forveti David Murrell, 2023 PBA All-Star Hafta Sonu Smaç Yarışmasını yönetmek için yüksekten uçan arkadaşı Tyrus Hill ile sen ya da ben finalinde toplam 92 puan kaydetti.

Murrell ilk girişinde 46 puan topladı ve ardından City of Passi Arena’daki vitrinde eski takım arkadaşı Hill’i bir puan farkla yenmek için 360 derecelik bir yel değirmeni çarpmasıyla 46 puan daha aldı.

Hill ayrıca oldukça yetersiz bir ilk giriş yaptı, ancak Ginebra yıldızı Jamie Malonzo’nun yer aldığı büyük bir ikinci smaç, Blackwater’ı şampiyonluk çekişmesinde önde tutan jüri üyelerinden mükemmel bir 50 aldı.

Murrell, Hill için “Aslında çoktan kazandığını sanıyordum,” dedi. “(İkinci) smacımdan önce onu zaten tebrik ediyordum. sahip olduğunu sanıyordum.”

Hill, PBA harikaları Allan Caidic, Noli Locsin, Passi Belediye Başkanı Stephen Palmares, PBA Press Corps başkanı Gerry Ramos ve usta yayıncı Andy Jao tarafından değerlendirilen yarışmada 30.000 Pound ödül aldı.

Daha önce, TNT’den Dave Marcelo Engel Mücadelesi unvanını alırken, Magnolia’dan Paul Lee 3 Puan Kralı oldu.

Cuma günü, ligin en iyi çaylaklarını, ikinci sınıf öğrencilerini ve üçüncü sınıf oyuncularını karşı karşıya getirecek Greats-Stalwarts düellosu var.


Aboneliğiniz kaydedilemedi. Lütfen tekrar deneyin.


Aboneliğiniz başarılı olmuştur.

Sonrakini Oku

En son haberleri ve bilgileri kaçırmayın.

Abone olmak SORGULAYAN PLUS The Philippine Daily Inquirer ve diğer 70’den fazla başlığa erişim elde etmek, 5 adede kadar gadget paylaşmak, haberleri dinlemek, sabah 4 gibi erkenden indirmek ve sosyal medyada makaleler paylaşmak için. 896 6000’i arayın.

READ  Drew Timme'nin bıyığı, Gonzaga Sweet 16'ya doğru ilerlerken March Madness'in hikayesidir.
Geri bildirim, şikayet veya sorularınız için, bize Ulaşın.