Nis
13
2021
0

Cleveland, ABD Açıktan Önce WTA Etkinliğine Ev Sahipliği Yapacak

Cleveland Şampiyonası WTA Turuna geliyor.

Cleveland merkezli spor ajansı Topnotch Management’ın sahibi olduğu ve yönettiği bir haftalık WTA 250 etkinliği, 22-28 Ağustos tarihleri ​​arasında Batı ve Güney Açık’tan sonraki hafta yapılacak.

ABD Açık Serisinin bir parçası ve Batı Şeria’daki Nautica’daki Jacobs Pavilion’da düzenleniyor ve Topnotch Management portföyünün bir parçası.

Turnuvadan: “Stadyum kortu, nehrin ve şehir merkezinin muhteşem manzarasına sahip pavyonun altına inşa edilecek ve genel mekanı tamamlayan beş ilave mahkeme inşa edilecek.

Etkinliğin Turnuva Direktörü Kyle Ross, “Buradaki fırsat, Cleveland sporlarının manzarasını değiştiren ve topluluğu kalıcı bir şekilde şekillendiren uzun süreli bir etkinlik oluşturmaktır” dedi. ve WTA Turu platformu aracılığıyla şehri dünya standartlarında tenisle tanıştırmanın yanı sıra, tenis dünyasını Cleveland şehrine tanıtabiliriz. “

Clevelena’da 32 tekli oyuncu ve 16 çiftli takım 300 bin dolarlık para ödülü için yarışacak. Stadyum kortu 3.000’den fazla kapasiteye sahip olacak ve VIP kort kenarındaki kutulardan genel kabul koltuklarına kadar oturma kategorileri ve ayrıca, tümü nehir ve şehir silüetinin harika manzarasına sahip dış mahkemelerde ek görüntüleme sunacak.

Etkinlik, Topnotch Management’ın Cleveland bölgesinde profesyonel tenise ev sahipliği yapma konusundaki ilk baskısı değil.

Topnotch’un her kış düzenlenen yıllık ATP Challenger etkinliğiyle yaptığı çalışmalar sayesinde turnuva, tenis ve eğitim yoluyla kentsel gençlik gelişiminde yerel bir lider olan Advantage Cleveland’a 15.000 $ ‘dan fazla bağış topladı. Cleveland Şampiyonası, bu çabaları büyütmeye devam etmek için fırsatlar yaratacak.

READ  WTA Finalleri Yarışına İki Hafta Kaldı

Greater Cleveland Spor Komisyonu Başkanı ve CEO’su David Gilbert, “Topluluğumuz, her yıl düzenlenen Women’s Tennis Association 250 etkinliğini The Land’de ağırlamaya hazır” dedi. “The Flats West Bank, ufuk çizgimizi sergileyecek ve 60 milyondan fazla ABD’li hanehalkı ve ötesi en iyi kadın sporcuların yarışmasını izlemek için geldikçe güzel bir arka plan sunacak. Doğrudan harcama ve gençlik ve programlama çabalarında tahmini 2 milyon ABD doları olan bu etkinlik, topluluğumuzda kalıcı bir miras bırakacak. ”