Eyl
28
2022
0

Cesaretlendirici Bir Kayıp | ÖZET: NJD @ MTL

Kanadalılar


ileri çizgiler

Cole Caufield – Owen Beck – Mike Hoffman

Rem Pitlick – Kirby Dach – Juraj Slafkovsky

Rafael Harvey-Pinard – Filip Mesar – Anthony Richard

Michael Pezzetta – Jan Mysak – Joshua Roy


Savunma eşleşmeleri

Mike Matheson-Justin Barron

Kaiden Guhle – Jordan Harris

Gianni Fairbrother – Mattias Norlinder


kaleciler

Jake Allen – Cayden Primeau


çizikler

Jake Evans, Chris Wideman, Sam Montembeault, Christian Dvorak, Brendan Gallagher, David Savard, Joel Armia, Jonathan Drouin, Mitchell Stephens, Joel Teasdale, Otto Leskinen, Emil Heineman, Jesse Ylonen, Alex Belzile, Evgenii Dadonov, Corey Schueneman, Arber Xhekaj , Nate Scnarr, Lucas Condotta, Riley Böbrek, Cam Hillis


Yaralanmalar

Nick Suzuki (alt vücut), Josh Anderson (alt vücut), Carey Price (diz), Paul Byron (kalça), Joel Edmundson (sırt), Madison Bowey (günlük), Logan Mailloux (omuz)

Oyun Raporu

Canadiens’in sadıkları için uzun yaz bekleyişi nihayet sona erdi, çünkü Bell Center’da Habs hokeyinin tadını çıkardılar. Bazı hayranlar için onları Eylül ayı sonundaki hokey maçına çıkaran Juraj Slafkovsky oldu. Haziran draftındaki ilk genel seçim, ilan edildiği gibi oynandı.

Ama dikkatleri üzerine çekenler Owen Beck, Kaiden Guhle ve Jordan Harris gibi gençlerdi. Guhle, Harris ve Justin Barron, Montreal koçluk ekibi için karar vermeyi çok zorlaştıracaklar. Hiç şüphe yok ki Stephane Robidas, Mike Matheson’ın 25:35’te oynadığı ve oyunun ilk yıldızı olarak seçilmesinde asist yaptığı için heyecanlandı.

Sezon öncesi açılış maçında bir Cole Caufield golü, doktorun ikinci yıl oyuncusunun güveni için emrettiği şeydi. Ama güç oyununda tek seferlik bir gol bir hoşgeldin bonusuydu!

READ  Habs Fan Forumu: En İyi Beş Canadiens Forması | VİDEO

Sahne büyümeye devam ederken, Owen Beck etkilemeye devam ediyor. Beck, Caufield ve Mike Hoffman’ı merkeze alarak yerinde görünmedi. Beck, başlama noktasında yüzde 59’luk bir başarı oranına sahipti ve hücum odaklı iki oyuncuyla aynı çizgide savunma vicdanıydı.

Jake Allen, karşılaştığı 18 atışın her birini durduran bir buçuk çalışma süresinde sağlam görünüyordu. Cayden Primeau’nun gecesi, 23 yaşındaki oyuncunun 30 dakikalık bir çalışmada 13 şut iki gol atması kadar sorunsuz geçmedi.

Kazanmayı tercih etseler de Habs taraftarları bu akşamki performanstan memnun görünüyorlardı. Bu iyi bir şey, çünkü bu, sezon için neler olacağının habercisi olabilir: kayıpla sonuçlanan eğlenceli bir oyun.

Bir sonraki

Canadiens, Çarşamba gecesi Maple Leafs ile karşılaşmak için Toronto’ya gitmeden önce Salı günü izinli olacak.

Artı

▲ Owen Beck, Cole Caufield, Mike Matheson, Kaiden Guhle, Jordan Harris, Mike Hoffman, Filip Mesar, Joshua Roy, Jake Allen

Eksi

▼ Gianni Fairbrother, Anthony Richard, Cayden Primeau, Mattias Norlinder, Rafael Harvey-Pinard